Menu

Kamień Chalcedonitowy Grys 10-30 mm

Cechy produktu

  • Producent Stones Garden 

Opis

Beżowo-żółty grys chalcedonitowy to użyteczny wybór do Twoich aranżacji! Grys chalcedonitowy jest doskonałym materiałem filtracyjnym. Nadzwyczajnie usuwa żelazo, mangan i jon amonowy. Chcesz utrzymać czystą wodę w oczku wodnym? Wybierz grys chalcedonitowy. Grys chalcedonitowy jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla tych, którzy stawiają na ergonomiczne rozwiązania. Grys powstaje przez rozkruszenie skały, jest to świetna, naturalna i funkcjonalna ozdoba Twojego ogrodu.

Grys chalcedonitowy w ogrodzie. Na rabatach wygląda nie tylko estetycznie i niebanalnie, ale jest bardzo funkcjonalny. Zanim wysypiesz go na rabaty, rozłóż geowłókninę, problem chwastów zniknie na za każdym razem. Poza tym grys broni korzenie przed przegrzaniem i mrozem. Grys chalcedonitowy zadba o odpowiednią wilgotność gleby. Same plusy! Jeśli Ci potrzeba kamienia, który odświeży i ożywi Twoje aranżacje, wybierz grys chalcedonitowy. Możesz wymieszać go z innym grysem, w zupełnie innym kolorze, czy rozmiarze. A jeśli myślisz o usypaniu fikuśnych wzorów, grys chalcedoniotwy będzie do tego doskonały! znikomy, Jest trwały, odporny na warunki atmosferyczne. GRYS

CHALCEDONITOWY W OGRODZIE

Nie wiesz z czego usypać ścieżki? Alejki? Dróżki? Chodniki? Postaw na grys chalcedonitowy. Wytyczone ścieżki mogą stać się jedną z największych, kamiennych ozdób Twojego ogrodu. Ścieżka z grysu chalcedonitowego pozwoli lepiej zastosować wodę opadową. Przez kamienną nawierzchnię woda przesiąka wgłąb gleby. Dzięki temu służyć będzie korzeniom roślin rosnących wzdłuż ścieżki. Praktyczne i ekologiczne. Z grysu chalcedonitowego śmiało możesz usypać podjazdy, a także kamienne rabaty. Grys chalcedonitowy to doskonały dobór na opaskę wokół domu!

GRYS FILTRACYJNY

Ten znikomy grys jest nieprzeciętnym tłem dla Twoim wodnych aranżacji. Jeśli przed Tobą dobór kamienia do obsypania oczka wodnego, sztucznego strumyka lub fontanny - postaw na grys chalcedonitowy. Jeśli zastanawiasz się nad materiałem do usypania dna oczka wodnego, zależy Ci aby było to nie tylko estetyczne, lecz i poręczne rozwiązanie - wybierz grys chalcedonitowy. Nadzwyczajny w utrzymaniu czystej wody! W filtrowanej poprzez ten kamień będzie mniej glonów i bakterii. Grys chalcedonitowy można użyć na niemało sposobów. Przyda się w aranżacji zielonego dachu, boiska, trawnika, perfekcyjny do obsypania przestrzeni wokół drzew. Jako podsypka nieprzeciętny zarówno do drzew liściastych, jak i iglastych. Jest genialnym materiałem do produkcji substratów i podłoży.

Stones Garden to kamienie z całego świata i morze inspiracji dla Twojego ogrodu. Zobacz! Jeśli masz pytania, zadzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy również do siedziby, Źródła k. Wrocławia, ul. Wschodnia 14-16

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.