Menu

Kamień Pieprz i Sól Grys 8-16 mm

Cechy produktu

  • Producent Stones Garden 

Opis

Grys Pieprz i Sól to kamień dla tych, którzy stawiają na elegancję i nieszablonowe rozwiązania. Nie możesz zdecydować się jaki odcień kamienia wybrać? Chciałbyś zgrabnie zespolić biel i czerń? Mamy coś dla Ciebie! Wybierz standardowy i wyrazisty, grys, który swym wyglądem przypomina połączenie pieprzu i soli. Oryginalna, lekko lśniąca odcień grysu Pieprz i Sól jest świetna do zróżnicowanego typu aranżacji. Od rabat, przez gabiony aż do oczek wodnych. Kamień interesujący w swej barwie i strukturze z pewnością przykuje uwagę internautów Twój ogród. Grys Pieprz i Sól perfekcyjnie komponuje się z innymi, naturalnymi elementami ogrodu. Połączenie bieli i czerni za każdym razem jest wykwintne i na czasie. Chcesz kupić kamień na lata, zainwestuj w grys Pieprz i Sól.

PIEPRZ I SÓL OZDOBĄ OGRODU

Ten grys rewelacyjnie stanie na wysokości zadania na rabatach. Pod kamień wyściel geowłókninę i ciesz się zadbaną, pozbawioną chwastów przestrzenią. Kamień za każdym razem nadaje ogrodowi elegancji, solidnie porządkuje teren. Grys Pieprz i Sól sprawi, że Twój ogród będzie właśnie taki - zadbany i estetyczny. Jeśli chcesz ograniczyć ilość kamienia w swoim ogrodzie, nie jesteś zwolennikiem kamiennych rabat, Pieprz i Sól zastosuj do obsypania poszczególnych roślin. Mogą to być kolorowe krzewy lub ozdobne trawy. Możesz zbudować nim rozmaite wzory, albo wypełnić szczeliny. Idealnie się klinuje. Możliwości jest niemało. Użycie grysu Pieprz i Sól ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia. To grys, który z łatwością przepuszcza wodę, dzięki czemu Twoim roślinom nie grozi uschnięcie. Poza tym, grys w ogrodzie ochroni Twoje nasadzenia przed przegrzaniem w czasie upałów, a zimą przed mrozem. Rośliny w donicach w dodatku wyjątkowo lubią towarzystwo tego grysu. Pieprz i Sól usypany na wierzchu ziemi w donicy da same korzyści. Nie tylko estetyczne, ale i użyteczne.

PIEPRZ I SÓL W WODZIE

Jeśli myślisz o kamieniu do nienaturalnego strumyka, w okolice fontanny, czy oczka wodnego - Pieprz i Sól będzie adekwatnym wyborem. Mimo czarnych akcentów, kamień jest jasny, co dla wody nie jest bez znaczenia. Wodne aranżacje, w których grys Pieprz i Sól jest wykorzystany jako podłoże (dno) daje fenomenalny efekt. Woda nabiera głębi i staje się przejrzysta. Grys Pieprz i Sól możesz wykorzystać do obramowania oczka. Kamień nadaje się jeszcze do akwariów i terrariów.

BIAŁO-CZARNA ŚCIEŻKA

Grys Pieprz i Sól jest znakomity do budowania ścieżek, alejek, podejść, podjazdów. Każdy kamień jest inny, kanciasty, co sprawia,świetnie się klinuje. A to ważne, bo gdy grys należycie się osadzi, masz bezpieczną i elegancką przestrzeń do przejścia. Usypanie nawet bardzo krętych ścieżek z tym grysem nie będzie żadnym problemem! Do Pieprzu i Soli łatwo dobrać ogrodowe dekoracje i oświetlenie, bo wszystko do niego nadaje się.

GRYSOWA OPASKA WOKÓŁ DOMU

Grys Pieprz i Sól wokół budynku będzie nie tylko estetycznym, ale i funkcjonalnym rozwiązaniem. Kamienna opaska zabezpiecza elewację przed zabrudzeniami i zaciekami. W dodatku, zapewni prędki przepływ wody opadowej do gruntu, jak dodatkowo prędkie osuszanie się podłoża.

PIEPRZ I SÓL W BIZNESIE

Uporządkuj teren przed firmą kamiennymi rabatami z użyciem Pieprzu i Soli. Będzie elegancko i modnie. To inwestycja w klienta i na długie lata. Do zakupu tego grysu namawiamy również właścicieli ogródków restauracyjnych albo hotelowych. Goście bez dwóch zdań docenią Twój wybór.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, nieszablonowy. Do fotografii produktów wykorzystujemy drobna próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

Stones Garden to kamienie z całego świata i źródło ogrodowych inspiracji.

Jeśli masz pytania, zadzwoń, ochoczo odpowiemy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.