Menu

River Crossing Fontanna ogrodowa do wewnątrz/na zewnątrz pompa 6W kabel 10m ocynkowana

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 
  • Rodzaj fontanna 

Opis

Tam, gdzie krzyżują się strumienie: Dzięki mistycznemu światowi wody fontanny River Crossing producenta Blumfeldt zmienisz ogród, taras, salon albo ogród zimowy w oazę wypoczynku dla oczu i uszu – czarująca kompilacja składająca się z pluskających cieków wodnych i przejrzystych kształtów.

Łagodne pluskanie ozdobnej fontanny River Crossing firmy Blumfeldt to jeszcze więcej rewelacyjnego relaksu na ogół. Woda spływająca poprzez 8 stopni roztacza mistyczną aurę: Woda rozlewa się przez 13 mis.

Cieki wodne, rozmieszczone krzyżowo, łączą się wewnątrz fontanny i następnie rozchodzą się ponownie. Wraz z przezroczystymi, kubistycznymi kształtami fontanny tworzą optyczną i akustyczną magię. River Crossing jest nie tylko szczególnie trwała i odporna na warunki atmosferyczne, ponieważ jest tworzona z metalu,ma też całkowitą cynkową powłokę ochronną: Bez rdzy i nalotów wpasuje się genialnie w różne otoczenia.

Aby wodny świat nigdy się nie zatrzymał, fontanna ma pompę o mocy 6 W, która zapewnia ciągłą cyrkulację wody. Łagodny szum wody ma wyjątkowo uspokajające działanie i odświeża otoczenie. Nad wyraz długi kabel (10 m) zezwala na swobodne ustawienie fontanny River Crossing firmy Blumfeldt.

Wszystkie części są odporne na warunki atmosferyczne i mogą stać na zewnątrz choćby przy złej pogodzie. Przekonaj się do tego czarującego połączenia kształtów i wody: Dzięki fontannie ogrodowej River Crossing marki Blumfeldt uczynisz z ogrodu lub mieszkania mistyczną świątynię odprężenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.