Menu

Watergate Fontanna ogrodowa do wewnątrz/na zewnątrz pompa 15W kabel 10m ocynkowana

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 
  • Rodzaj fontanna 

Opis

Brama nastrojowych strumieni: Dzięki mistycznemu światowi wody fontanny Watergate marki Blumfeldt zmienisz ogród, taras, salon albo ogród zimowy w oazę wypoczynku dla oczu i uszu – czarująca kompilacja składająca się z pluskających cieków wodnych i klarownych kształtów.Łagodne pluskanie dekoracyjnej fontanny Watergate producenta Blumfeldt to jeszcze więcej nieprzeciętnego relaksu najczęściej.

Z jej znacznej bramy rozlewa się ciągłym strumieniem kaskada o szerokości 20 cm wpadająca do zbiornika fontanny, dając odprężające działanie. Fontanna zadowala oczy jednak nie tylko pełnym, ciągłym strumieniem wody: Jej tylna ścianka imitująca cegły stanowi unikatowe tło dla wody.

Fontanna generuje w ten sposób optyczną i akustyczną magię. Watergate jest nie tylko niezwykle trwała i odporna na warunki atmosferyczne, ponieważ jest wytworzona z metalu,ma też całkowitą cynkową powłokę ochronną: Bez rdzy i nalotów wpasuje się nadzwyczajnie w różne otoczenia.

Aby wodny świat nigdy się nie zatrzymał, fontanna ma pompę o mocy 15 W, która zagwarantuje ciągłą cyrkulację wody. Łagodnie szumiąc, posiada wyjątkowo medytacyjne działanie i odświeża otoczenie. Niezwykle długi kabel (10 m) pozwala na luźne ustawienie fontanny Watergate marki Blumfeldt.

Wszystkie części są oporne na warunki atmosferyczne i mogą stać na zewnątrz nawet przy złej pogodzie.Przekonaj się do tego czarującego połączenia kształtów i wody: Dzięki fontannie ogrodowej Watergate marki Blumfeldt uczynisz z ogrodu lub mieszkania mistyczną świątynię odprężenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.