Menu

Braun SES 5885

Cechy produktu

  • Producent Braun 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Nasadka masująca nie 
  • Rodzaj zasilania sieciowe 
  • Kolor biały 

Opis

Beauty Set 5. Pakiet podstawowy do depilacji, złuszczania i oczyszczania - gładka i spektakularna skóra od stóp do głów. Ergonomicznie zaprojektowany i skonstruowany, by służył poprzez 7 lat. Przy regularnym wykorzystywaniu, depilacja jest praktycznie bezbolesna. Przedstawiamy zestaw podstawowy pakiet podstawowy producenta Braun zapewnia gładką skórę na całym ciele. Może być używany na twarzy, nogach i we wrażliwych miejscach. Postępując zgodnie z naszymi zaleceniami dotyczącymi golenia, depilacji i oczyszczania, możesz cieszyć się bezbłędną skórą. Nieprzeciętnie gładka skóra od stóp do głów. Krok 1: Golenie i przycinanie Delikatnie i bezboleśnie eliminuje włoski z wrażliwych miejsc, np. Pod pachami i na linii bikini. Krok 2: Depilacja Mniejszy nacisk na skórę dzięki technologii SensoSmart™ sprawia, że depilacja jest szybsza i bardziej precyzyjna. Włosy usuwane są z cebulkami, co zagwarantuje gładką skórę do 4 tygodni. Przy regularnym stosowaniu, depilacja jest praktycznie bezbolesna. Krok 3: Oczyszczenie i złuszczanie W skład zestawu wchodzi szczoteczka do mycia i złuszczania skóry twarzy, działająca sześciokrotnie efektywniej aniżeli zwykłe mycie. Skóra gładka jak po wizycie w salonie technologia MicroGrip zezwala na pozbycie się włosków czterokrotnie krótszych niżeli te, które można pousuwać woskiem. Na mokro i na sucho Urządzenie zezwala na bardziej wygodną depilację w wannie albo pod prysznicem. Przy regularnym użytkowaniu, depilacja jest praktycznie bezbolesna. 100-procentowa wodoodporność łatwe czyszczenie pod bieżącą wodą. Bezprzewodowe działanie Do 50 minut działania depilatora na baterii. Mieści 2 baterie AA do FaceSpa....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.