Menu

Philips BRI 953

Cechy produktu

  • Producent Philips 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Sposób depilacji świetlna 
  • Rodzaj zasilania sieciowe 
  • Kolor biały 

Opis

92% redukcji owłosienia po 3 zabiegach**. Zadziwiające efekty Odsetek pań zadowolonych ze zmniejszenia ilości włosów* * Badanie przeprowadzone w Holandii i Austrii z udziałem 46 pań po 3 zabiegach pod pachami, w okolicy bikini i na nogach, a także 2 zabiegach na twarzy.

8 powodów, dla których warto wybrać urządzenie Philips Lumea Prestige długotrwały efekt: gładka skóra aż do 6 miesięcy* Szybka: czas zabiegu na obu łydkach to wyłącznie 8,5 min*** sprawna: do 92% redukcji owłosienia już po pierwszych 3 zabiegach** detektor SmartSkin: doradzi najlepsze ustawienie energiczności dla Ciebie nieszablonowe nasadki: zaprojektowane z myślą o najróżniejszych obszarach Twojego ciała (staranna, twarz, ciało) Wygoda: zasilanie zarówno sieciowe jak i bezprzewodowe Żywotność lampy do 20 lat****: brak ukrytych kosztów Bezpieczna: wytwarzana we współpracy z dermatologami i ekspertami w dziedzinie skóry * Przy przestrzeganiu zalecanego harmonogramu zabiegów; przeciętna redukcja owłosienia po 12 zabiegach: 78% na łydkach, 64% na okolicach bikini, 65% na obszarach pod pachami; indywidualne wyniki mogą się różnić.** Przy zasilaniu sieciowym; wyodrębnionie czasu dla najwyższego ustawienia energii; przy przestrzeganiu harmonogramu zabiegów; mierzone na nogach po trzecim zabiegu; efekty mogą być przeróżne u różnorodnych osób.*** Przy zasilaniu sieciowym; wyodrębnionie czasu dla najwyższego ustawienia energii.**** Obliczono w sytuacji stosowania na dolnej części nóg, w okolicach bikini, pod pachami i na twarzy; żywotność lampy nie rozszerza 2-letniej gwarancji marki Philips.

Jak działa technologia Philips Lumea? Urządzenie Philips Lumea kieruje subtelne impulsy światła do cebulek włosów, przez co uniemożliwia ich odrastaniu. Obiektywne badania wykazały obszerne zmniejszenie ilości włosów w ciągu zaledwie czterech zabiegów wykonywanych co dwa tygodnie — dzięki nim skóra stała się gładsza.

Aby utrzymać te wyniki, wystarczy powtarzać zabiegi co 4–8 tygodni. Nasadka do twarzy.praktyczna i dokładna zastosowany, ciemnoczerwony filtr zagwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Choćby, gdy zabieg jest przeprowadzany na tak wrażliwej skórze, jaką jest skóra twarzy.

Nasadka do okolic bikini i pod pachami wyśmienita do zabiegów, gdzie wymagana jest precyzja, a miejsca są wrażliwe. Nasadka pomoże pousuwać zbędne owłosienie z okolic bikini i pod pachami. Nasadka do ciała.

dostosowana- dla nieprzeciętnych rezultatów Nasadka do ciała bardzo należycie sprawdza się w sytuacji depilacji wielkich obszarów ciała, a duże okienko sprawia, że zabieg jest szybki i wygodny. Komfortowe i proste użytkowanie - zobacz więcej Krok 1 Przed rozpoczęciem zabiegu należy zapewnić gładkość skóry.

Nogi możesz wydepilować używając maszynki, wosku albo depilatora. Później, gdy włoski przestają odrastać ten krok nie będzie już potrzebny. Krok 2 Wybierz najlepsze ustawienia dla swojegoodcienia skóry z czujnikiem SmartSkin.

Krok 3 Przyłóż urządzenie do skóry pod kątem 90º. Gdy włączy się wskaźnik gotowości, naciśnij przycisk błysku. Krok 4 Powoli przesuwaj urządzenie po skórze i wykonuj kolejne błyski. Staraj się wykonywać po jednym błysku na każdym fragmencie skóry.

Stosuj zasadę: jedno miejsce = jeden błysk. Poznaj bliżej Philips Lumea Prestige Czas trwania zabiegu.prędkość działania Philips Lumea Prestige to oszczędność czasu i wspaniałe efekty.Dzięki przeznaczonym nasadkom do poszczególnych partii ciała, depilacja jest jeszcze bardziej efektywna.

Obie łydkimożesz wydepilować w blisko 8,5 minuty*, a gładkie pachy uzyskasz w raptem 1,5 minuty*! * Przy zasilaniu sieciowym; wyznaczonie czasu dla najwyższego ustawienia energii detektor SmartSkin Urządzenie Philips Lumea jest zaopatrzone w detektor SmartSkin.

Skorzystaj z niego, aby dobrać jak najkorzystniejsze ustawienia dla Twojego odcienia skóry.Możesz także w razie potrzeby dokonać manualnej korekty ustawień czujnika. "Czy Philips Lumea to produkt dla mnie?" Philips Lumea Prestigejest dopasowany do najróżniejszych typów skóry i włosów.

Dzięki technologii IPL sprawdza się równocześnie w sytuacji włosów o naturalnym odcieniu (ciemny blond, brąz, czarny) i skóry o różnej barwie (od niezwykle jasnej po ciemno brązową). Niewskazane jest używanie urządzenia w przypadku niezwykle ciemnego odcienia skóry*, jak i włosów w odcieniu białym, siwym, jasnym blond i rudym.

* Mierzone na nogach, po początkowym etapie 4–5 zabiegów; efekty mogą być rozmaite u przeróżnych osób Tryby pracy: dopasuj je do swych potrzeb Ci trzeba użyć Philips Lumea albo zastosować go tylko na drobnej powierzchni ciała? Żaden problem.

Dzięki trybom przesunięcia i błysku oraz przyłożenia i błysku, przystosujesz go do swoich potrzeb. Urządzenie jest także wyekwipowane w dwa tryby pracy zasilania. Można używać go zarówno bezprzewodowo, jak i konwencjonalnie - podłączając do gniazdka za pomocą kabla.

Co mówią o Philips Lumea Prestige inni? "Skóra po zabiegu jest w perfekcyjnej kondycji, nie jest przesuszona, podrażniona i co najważniejsze w porównani do klasycznej depilacji odrastające włoski nie wrastają." Mama do sześcianu@mamadoszescianu Sma

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.