Menu

Remington IPL 6250

Cechy produktu

  • Producent Remington 
  • Regulacja prędkości tak 
  • Sposób depilacji świetlna 
  • Nasadka masująca nie 
  • Rodzaj zasilania sieciowe 
  • Kolor biały 

Opis

Remington IPL6250 i-LIGHT Essential Depilacja światłem za pomocą urządzenia i-Light Essential od Reminton to fachowe eliminowanie owłosienia bez bólu, bez zbędnych powtórzeń, w zaciszu własnej łazienki i z gwarancją efektów już po 3 zabiegach!

długofalowa żarówka To niepokaźne urządzenie emituje aż 150 000 błysków i dopasowuje się do koloru skóry, dzięki temu umożliwia wybór najszczególniej adekwatnej mocy światła. Intensywnie pulsujące światło w technice PROPULSE™ jest absorbowane przez melaninę zawartą w łodydze i ogrzewa cebulkę hamując proces wzrostu włosa.

Podwyższona ilość impulsów daje możliwość wykonania aż 173 zabiegów na całe ciało, co zezwala na 6,5 roku cyklicznego wykorzystywania z częstotliwością co dwa tygodnie! Dla pań i panów! wyjątkowy depilator IPL Remington i-Light Essential to urządzenie, które wyśmienicie poradzi sobie ze zbędnym owłosieniem całego ciała jednocześnie u panów, jak i u pań.

posiada rekomendację dermatologów, a także zaimplementowany filtr UV, dzięki temu jego wykorzystywanie jest bezpieczne na dodatek u osób o jaśniejszej karnacji, choćby w okolicach bikini! Zaawansowa technika PROPULSE™ progresywna technika Advanced PROPULSE™ zarezerwowana dla produktów Remington, to sposób ogrzewania mieszka włosowego przy pomocy intensywnego pulsującego światła.

Energia pochłaniana jest poprzez melaninę zawartą w łodydze włosa, a proces ten sprawia zahamowanie czynności jego wzrostu. Obszerniejsze o 50% okienko świetlne* W i-Light Essential powiększono także o 50% powierzchnię okienka świetlnego – dzisiaj depilacja jest jeszcze szybsza i jeszcze bardziej sprawna!

Remington także producencką gwarancję na 5 lat, co zdecydowanie stawia Essential na podium, gdy chodzi o trwałość i jakość urządzenia! *W porównaniu z poprzednim modelem Permanent Hair Reduction – trwałe efekty 50% pokaźniejsze okienko świetlne* Więcej błysków – 150 000 impulsów Efekty już po 3 zabiegach Zintegrowany sensor skóry Dla pań i panów Wystarcza na 6,5 roku wykorzystywania co 2 tygodnie Rekomendacje dermatologów Tryby Multi Flash i Single Flash *W porównaniu z poprzednimi modelami Jak na stałe uzyskać gładką skórę? Krok 1 Przed zabiegiem należy ogolić wybrany obszar.

Krok 2 sprawdź kompatybilność poszczególnych obszarów za pomocą sensora odcienia skóry. Krok 3 Wybierz ustawienie energii. Zacznij od najniższego poziomu i dojdź do poziomu, który Ci odpowiada. Krok 4 Przyłóż urządzenie do skóry i przechyl tak, żeby w pełni się z nią stykało.

W zestawie Depilator Remington i-LIGHT Essential (IPL6250) Instrukcja obsługi *dodatkowy rok gwarancji uzyskasz rejestrując zakup na stronie producenta https://pl.remington-europe....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.