Menu

Vileda Total Reflect Plus

Cechy produktu

  • Producent Vileda 

Opis

Deska do prasowania Vileda Total Reflect Plus 161352


Ta deska nie ma sęków


Jaka powinna być dobra deska do prasowania? Niektórym wydaje się, iż deska do prasowania to kawał blatu na nóżkach. Można i tak, ale kto raz spróbował prasowania na konkretnej, z udogodnieniami dla prasującego, desce ten już nigdy nie powie "deska jak deska". Typowo producenci tych lepszych desek odeszli już dawno od produkcji desek z płyty paździerzowej czy wiórowej. Teraz deski są z metalowej lub stalowej kratki, co uniemożliwia wilgoceniu czy wręcz przeciekaniu. Zintegrowany przedłużacz to następna rzecz warta uwagi, dzięki czemu możemy ustawić deskę dalej od źródła prądu. Co jeszcze jest godnego uwagi w profesjonalnej desce do prasowania? powłoka na desce, to ona wpływa na to jak nam się będzie prasowało, natomiast stelaż odpowiada za stabilność, a także stan naszych pleców.


Nienawidzisz prasowania? Z deską do prasowania Vileda to pokochasz Deska Vileda Total Reflect Plus jest w pełni wyekwipowana w to wszystko, co powoduje, że prasowanie przestaje być obowiązkiem a staje się przyjemnością. Dzięki dostosowywanemu stelażowi możemy ustawić sobie trafną wysokość żeby nasz kręgosłup nie jęczał z bólu. A gumowe podstawki zapobiegną przesuwaniu się całego warsztatu. Pokrowiec na desce ma warstwę srebrną, która całkowicie odbija parę a to wpływa na to, iż możemy tkaninę prasować tylko z jednej strony. Metalowe kratka, z której zrobiony jest blat pomaga odprowadzać parę, poza tym takie blaty są bezapelacyjnie lżejsze.znaczna podstawka przy desce to miejsce na żelazko albo stację parową a złącze elektryczne pomaga nam ustawić deskę w miejscu najwygodniejszym dla nas. Antenka (prowadnica przewodu), to nic innego jak miejsce, na którym można przyczepić (za pomocą klamry) kabel żelazka. Deska do prasowania Vileda Total Reflect Plus jest w pełni bezpiecznym produktem, zaopatrzono ją w system Kid Safe, zabezpieczający deskę przed przypadkowym złożeniem czy rozłożeniem np. Poprzez dzieci.dane techniczne
Powierzchnia do prasowania: 130 cm x 44 cm.
obszerna podstawka o wymiarach 40 x 27 cm na żelazko albo generator pary.
budowa blatu: metalowa siatka, oporna na korozję.
konstrukcja podstawy: 2 nogi skrzyżne z regulacją wysokości (max: 96 cm).
Deska posiada 3-letnią gwarancję.
*


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.