Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Deski i pokrywy WC.

Deski i pokrywy WC

3453 produkty z 50 sklepów

strona 1 z 173

ROCA DAMA SENSO COMPACTO Deska WC twarda A801511004

Producent Roca

… A801511004 ROCA DAMA SENSO deska wc twarda Roca to największy w Europie i II na świecie producent kompletnego wyposażenia łazienek Elegancka, czysta linia i wyjątkowa uniwersalność projektu to cechy charakterystyczne najnowszej kolekcji. Produkty serii zachowują subtelność harmonijnego zestawienia linii prostych i łuków, jednocześnie wyrażają najnowsze trendy w dziedzinie wyposażenia … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 16 zł

Deska sedesowa

Producent Duravit SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 22 zł

HALL Deska wc twarda A801620004

Producent Roca SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 56 zł

Duravit Durastyle Deska sedesowa wolnoopadająca 0063790000

Producent Duravit

… form.Cechy produktu: Styl: Klasyczny Kolor producenta : Biały Kolor: Biały Seria, kolekcja: DuraStyle Kolor prosty: Biały Kolor wg producenta: Biały przeznaczenie: wc z systemem zamykania: Soft CloseDuraStyle to wielokrotnie nagradzana seria produktów niemieckiej marki Duravit.Produkty powstały przy współpracy z Matteo Thun & Partners, dzięki czemu posiadają prostą, a zarazem schludną … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 58 zł

O kategorii Deski i pokrywy WC

Od kiedy tylko wymyślono deski WC, kobiety i mężczyźni toczyli nieprzerwane boje z nimi związane. Kwestia podniesionej deski pojawia się w niemal wszędzie, między innymi w formie dowcipów, anegdotek filmowych, itp. To wszystko pokazuje, jak ważnymi elementami naszej łazienki są pokrywy i deski WC. Modelem który na pewno sprawdzi się w większości wnętrz, będzie klasyczna, biała deska sedesowa, zintegrowana z pokrywą. Takie rozwiązanie to połączenie zarówno prostoty, jak i niewymuszonej elegancji. Gdy jednak okaże się niewystarczające, zawsze możemy sięgnąć po produkt nieco bardziej barwny.

Znajdziecie państwo tutaj deski z nadrukowaną fotografią (pasującą tematycznie, a więc np. ze zdjęciem oceanu). Z kolei dla osób posiadających w łazience wystrój drewniany, idealnym wyborem okaże się model wykonany właśnie z tego materiału, posiadający odpowiednie dopasowany kolor i odcień. Bardzo ładnie prezentują się także produkty wykonane z żywicy poliestrowej, która dzięki swojej półprzezroczystości daje efekt większego rozświetlenia i czystości. Odpowiedniego efektu wizualnego dopełniają zawiasy (zazwyczaj chromowane, ale znaleźć można również elementy w kolorze np. złota).

Wygląd to często decydująca, ale nie jedyna kwestia, którą warto kierować się podczas wyboru deski. Istotna jest także wygoda użytkowania oraz walory sanitarne. Musimy zdecydować, czy ma być ona twarda, czy miękka. Ten z pozoru prosty wybór ma istotne przełożenie na późniejszy komfort. Następnie warto poszukać modelu wolnoopadającego. Eliminuje to nieprzyjemne uderzenia opuszczanej deski o muszlę WC, chroniąc ją przed uszkodzeniem. Ciekawym wyborem mogą być także modele antybakteryjne, posiadające zdecydowanie lepsze właściwości sanitarne. W ofercie znaleźć można także elementy dodatkowe, takie jak wymienne zawiasy ozdobne czy specjalne odbojniki. Jeśli nasz sedes znajduje się blisko ściany, dobrze jest umieścić na niej takie urządzenie, które będzie chroniło pokrywę przed uderzaniem o ścianę podczas otwierania. Pozwoli to uniknąć jej ewentualnego pęknięcia.

Sprawdź też