Menu

Duża mata kuchenna do krojenia 53x32,5 czarna - CandL

Cechy produktu

  • Producent CandL 
  • Wymiary 53 x 32 cm

Opis

postępowa deska do krojenia - niezastąpiona w każdej kuchni. Prezentowana mata ma wielki wymiar do krojenia warzyw, pieczywa itd. Nadzwyczajnie nadaje sę do krojenia i siekania w trakcie powszednich kuchennych czynności.

Mata wyprodukowana jest z termoplastycznego poliuretanu (TPU). Materiał ten zagwarantuje wysoki poziom sprężystości, dzięki czemu działa jak bufor zapobiegający tępieniu się ostrzy noży, na skutek czego ostrza dłużej pozostają ostre. znaczna gęstość i elastyczność tworzywa obniża uderzenia i nacięcia powstające podczas krojenia i siekania, co ogranicza przyjmowanie smaku, zapachu i koloru krojonych produktów. Maty do krojenia marki CandL są od 3 do 5 razy bardziej wytrzymałe na nacięcia w porównaniu do innych desek z drewna, a także z modnych tworzyw.

Tworzywo TPU jest antybakteryjne, wolne od toksyn, nie posiada BPA oraz innych związków zgubnych dla ludzkiego organizmu. Maty można poddawać procesowi sterylizacji, w tym celu należy zalać deskę wrzącą wodą i pozostawić na maksymalnie 30 sekund. Mata ma wytrzymałość na temperaturę od -20°C do 150°C. Można ją na dodatek myć w zmywarce.

Mata z jednej strony posiada gładką powierzchnię, z wgłębieniem dookoła, które zezwala na zatrzymywanie się soku z krojonej potrawy. Natomiast druga strona posiada specjalną powierzchnię, która uniemożliwia przesuwaniu się maty podczas krojenia. Dzięki sprężystej formie łatwiej jest przenosić i zsypywać pokrojone produkty.
Matę oprócz krojenia albo siekania można dodatkowo wykorzystywać do serwowania i podawania posiłków oraz przekąsek.

Mata ma rozmiar 53 cm x 32,5 cm x 0,4 cm.

dostępna w trzech kolorach, a także w trzech wymiarach.

Główne mocne strony:

  • nowoczesna deska - mata do krojenia
  • wykonana z tworzywa TPU, które jest antybakteryjne, nie gromadzi BPA i innych zgubnych związków
  • rozszerzona oporność na zarysowania i nacięcia
  • nie przyjmuje smaku i zapachu z krojonych produktów
  • perfekcyjny zarys i rozmiar do powszednich czynności - 38 cm x 25 cm x 0,4 cm
  • wytrzymała na wysoką temperaturę - do 150°C - co umożliwia sterylizację we wrzącej wodzie
  • można myć w zmywarce

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.