Menu

ERGONOMIC Solid Surface Deska do Krojenia Lava Grey

Cechy produktu

  • Producent Ergonomic 

Opis

Ergonomic Solid Surface - Szara Lava Grey

1 x Deska Solid Surface Szara

  • wymiary: 39cm x 23cm x 1,2cm
  • waga: 1,6kg
  • gwarancja: 10 lat


Deska kuchenna Solid Surface marki Ergonomic to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Produkowana jest z płyty mineralno-akrylowej DuPont? Basic Surfaces w kolorze białym.

Materiał, opracowany przez amerykańskich inżynierów, znamionuje się łatwością naprawy (np. Zarysowań) nieporowatością, higienicznością, nietoksycznością, trudno nasiąka i nie jest łatwopalny. W dodatku, nie sprzyja rozwojowi bakterii i pleśni.

Deska ma postępowy kształt i nadaje się do najróżniejszych produktów - można używać obu jej stron. Jedna może posłużyć do krojenia, a druga np. Do serwowania serów czy owoców.

Trwała i przyjazna ostrzom noży, nie zajmuje na dodatek dużo miejsca w przechowywaniu - jej grubość to tylko 1,2 cm. Jest też przychylna dla środowiska, dzięki wykonaniu z odnawialnego materiału.

asygnowana do mycia ręcznego.

Czyszczenie i konserwacja:

- czyszczenie deski Solid Surface: zmywak kuchenny + mleczko typu cif => polerujemy do zanikania rys i niedoczyszczonych przebarwień. Efektem jest to, iż deska wygląda jak nowa.

- pielęgnacja deski Solid Surface: po dokładnym wyczyszczeniu deski aplikujemy preparat rodzaju oliwa, olej, pronto z woskiem. Nadaje to nieprzeciętnego połysku oraz powoduje, że deska jest bardziej niepodatna na zarysowania i wszelkie zabrudzenia

- producent nie zaleca, by na deski odkładać gorące naczynia

Link do ulotki DuPonta: http://www.dupont.pl/content/dam/assets/products-and-services/construction-materials/surface-design-materials_plpl/brands/corian-solid-surfaces/documentation/DuPont-Corian-Use-and-Care.pdf

"""

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.