Menu

Mata kuchenna do krojenia 38x25 czerwona - CandL

Cechy produktu

  • Producent CandL 
  • Wymiary 38 x 25 cm

Opis

nowoczesna deska do krojenia - niezastąpiona w każdej kuchni. Prezentowana mata ma idealny zarys i rozmiar do krojenia warzyw, pieczywa itd. Świetnie nadaje sę do krojenia i siekania podczas rutynowych kuchennych czynności.

Mata tworzona jest z termoplastycznego poliuretanu (TPU). Materiał ten zapewnia wysoki poziom rozciągliwości, dzięki temu działa jak bufor zapobiegający tępieniu się ostrzy noży, w efekcie ostrza dłużej pozostają ostre. spora gęstość i sprężystość tworzywa zmniejsza uderzenia i nacięcia powstające w trakcie krojenia i siekania, co ogranicza przyjmowanie smaku, zapachu i koloru krojonych produktów. Maty do krojenia marki CandL są od 3 do 5 razy bardziej odporne na nacięcia w porównaniu do innych desek z drewna i z modnych materiałów.

Tworzywo TPU jest antybakteryjne, wolne od toksyn, nie zawiera BPA oraz innych związków krzywdzących dla ludzkiego organizmu. Maty można poddawać procesowi sterylizacji, w tym celu należy zalać deskę wrzącą wodą i pozostawić na maksymalnie 30 sekund. Mata ma solidność na temperaturę od -20°C do 150°C. Można ją też myć w zmywarce.

Mata jest dwustronna można jej używać z obu stron, na każdej ma dookoła wgłębienie, które umożliwia zatrzymywanie się soku z krojonej potrawy. Dzięki rozciągliwej formie łatwiej jest przenosić i zsypywać pokrojone produkty.

Matę oprócz krojenia albo siekania można także wykorzystywać do serwowania i podawania posiłków oraz przekąsek.

Mata ma wymiar 38 cm x 25 cm x 0,4 cm.

przystępna w trzech kolorach, a także w trzech wymiarach.

Główne zalety:

  • postępowa deska - mata do krojenia
  • wyprodukowana z tworzywa TPU, które jest antybakteryjne, nie posiada BPA i innych zgubnych związków
  • zwiększona niepodatność na zarysowania i nacięcia
  • nie przyjmuje smaku i zapachu z krojonych produktów
  • nieprzeciętny zarys i rozmiar do rutynowych czynności - 38 cm x 25 cm x 0,4 cm
  • wytrzymała na wysoką temperaturę - do 150°C - co umożliwia sterylizację we wrzącej wodzie
  • można myć w zmywarce

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.