Menu

NOWA DESKA SNOWBOARDOWA NITRO PRIME HEADLINE RENTAL 158 CM

Cechy produktu

  • Producent Nitro 
  • Rozmiar 158 cm

Opis

Deska snowboardowa Nitro

The Prime - Deska wyekwipowana w flat-out rocker, który po roku użytkowania pomaga nam wspiąć się na wyższy poziom.szczególnie stabnilna przy jezdzie na wprost, najazdach na skocznie czy zjazdach w dół góry, a równocześnie lekko podgięta na nosie & tailu dzięki temu wybacza błędy w trakcie zabawy w parku albo flacie. Teraz każdą przeszkodę będziesz mógł pokonać bez problemu, a nauka nowych tricków przyjdzie prosto.Przygotuj się, aby zaimponować znajomym na co dzień.
kształt: DIRECTIONAL- klasyczny, najszczególniej uniwersalny zarys snowboardów, zaprojektowany z lekko wydłużonym nose tak, żeby koncentrował pop do strefy pięty a jednocześnie oferował kontrolę i "pływanie w jakichkolwiek terenach i warunkach, kształt Directional preferuje jazdę w głównej mierze w jednym kierunku
Rdzeń PowerCore II - wzmocniony rdzeń wyprodukowany w pełni z drewna ma dużą sprawność, jest wykonany z drewna topoli i zagwarantuje lekkość, solidność i idealną kompilację sprężystośći i parametry jezdnych
FLAT-OUT ROCKER - Jest hybrydą profili Zero Camber po środku - który gwarantuje stabilność podczas jazdy szybkie przejście z krawędzi na krawędz oraz lekiego rockera na nosie & tailu zapewniający niezwykłą stabilność i łatwość podczas press'ów, a także wybaczający błędy w każdym terenie.Ten zabawny profil pozwała na przystępny progres podczas zabawy w parku jak i dominację w trakcie jazdy all-mountain.
STANCE PROFILE - Zaprojektowany z myślą o freestyl'owej jezdzie posiadający na uwadze park, raile,skocznie ale też shreding na streecie.optymalna twardość zapewni Ci całkowitą swobodą i łatwość poruszania się gdzie tylko chcesz.
STANCE FEEL - elastyczność deski pozwoli poruszać się prosto w parki i na stree'cie i przeniesie radość z butter'ów i innych tricków, które do tej pory sprawiały problem.
Laminaty Bi-Lite – szkłolaminat biax nietrudne skręcanie, laminaty są wytrzymałe i odpuszczające
Ślizg Premium Extruded FH - niedużo wymagający i wszechstronny ślizg zagwarantuje odporność i prędkość, niskie oczekiwania na konserwację, długa żywotność
Flex: All Terrain (5)


Przeznaczenie: All Mountain/Freestyle
Shape: DIRECTIONAL
Camber: FLATOUT ROCKER
Width: standard
Womens Flex: ALL TERRAIN
Sidecut:RADIAL
Core:POWERCORE
BI-LITE LAMINATES
Base: PREMIUM EXTRUDED FH BASE

Size (cm) 158
Effective Edge (mm) 1170
Tip Width (mm) 302
Waist Width (mm) 256
Tail Width (mm) 302
Sidecut Radius (m) 7.8
Stance Setback (mm) 15
Stance Range (mm) 500 - 620
Rider Weight (kg) 65 - 85
Width Regular

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.