Menu

Anioł Miłości Mini Love Angel 6003984 Jim Shore figurka dewocjonalia

Cechy produktu

  • Producent Jim Shore 

Opis

Figurka z serii Heartwood Creek Jim Shore
przeurocze miniatury Jim Shore zawierają jedne z najpopularniejszych fotografii z pełnowymiarowej kolekcji.
Ten pełen miłości Anioł Miłości jest spektakularnie zdobiony kombinacją patchworkoych wzorów Jima i sztuki ludowej.
Ręcznie malowany

Każda figurka nieszablonowy fason będący kompilacją składników folkowych i tętniących życiem barw zaimplementowanych do tradycyjnych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to przeważnie kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą mnóstwo motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, poprzez kompozycję prostej struktury i wielu komponentów. W każdym produkcie odkrywamy różnorodność detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki stworzone są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp tworzony poprzez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne wytworne prezentowe pudełko.
aktualnie Jim ciągle osobiście kreuje wzorzec każdej figurki, przedstawiając w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na różnorakości wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, ale największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
wysokość 9 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.