Menu

Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Cechy produktu

  • Producent Greek product 

Opis

Ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy

unikatowa ikona prezentująca wizerunek Matki Bożej Nieustającej Pomocy wytwarzana na litej suszonej desce z ręcznie rzeźbioną obwódką. Portret Maryi naniesiony został specjalną techniką serigrafii gwarantującą odbiorcom wyjątkowe wrażenia estetyczne. Ikona religijna Matka Boża Nieustającej Pomocy odznacza się specyficznym efektem delikatnych spękań, które widoczne są dzięki zastosowaniu specjalnego postarzacza. Obraz został przyozdobiony ręcznymi złoceniami, a także zabezpieczony werniksem.

Grecka ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy to niezastąpiony obraz religijny w każdym domu, gdzie istnieje potrzeba wszechogarniającej miłości z nieba. Maryja przedstawiona na obrazie ikony ma zatroskane oblicze. Jej głęboka i żarliwa miłość do Syna jest dla Niego szczególną pomocą. Taką samą miłością darzy każdego człowieka. Zbawiciel spogląda w niebo, w stronę, gdzie mieszka Jego Ojciec. Widzi nieuchronnie zbliżającą się mękę krzyżową, czego symbolem są narzędzia trzymane przez Archaniołów Michała oraz Gabriela. Z Jego stopy spada sandał symbolizujący przymierze, jakie posiada z ludźmi. Za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy można uzyskać od Boga potrzebne łaski. Najważniejsza jest żarliwa modlitwa i wybranie jedynej słusznej Drogi, którą jest Jezus.

„Dziękuję Ci, Matko, iż okazałaś się dla mnie rzeczywiście Nieustającą Pomocą" - Jan Paweł II.

Ikona tworzona w greckim specjalistycznym zakładzie ikonografii.
Na odwrocie obrazu znajduje się oryginalny certyfikat autentyczności, a także zawieszka.

rozmiary:

  • 11 x 14 cm
  • 22 x 25cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.