Moje konto
  • ODABAN preparat przeciw nadmiernemu poceniu się 30 ml ODABAN preparat przeciw nadmiernemu poceniu się 30 ml

ODABAN preparat przeciw nadmiernemu poceniu się 30 ml

0 ofert z 0 sklepów

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Dezodoranty unisex innych firm

Informacje o produkcie

ODABAN Antyperspirant w postaci płynnej w atomizerze o zawartości 30 ml


Wskazania

U osób z nadmierną potliwością. Idealny dla osób uprawiających sport oraz pracujących ciężko fizycznie. Stosując u chorych leżących w łóżku hamujemy wydzielanie potu w wybranych rejonach ciała, a tym samym chronimy przed powstawaniem odleżyn. Zastosowanie preparatu w miejscu zakładania protez kończyn zapobiega powstawaniu otarć oraz pęcherzy dzięki skutecznej regulacji wydzielania gruczołów potowych.


Działanie

Specjalistyczny antyperspirant w sprayu. Dzięki opatentowanej formule skutecznie i delikatnie rozwiązuje problemy z nadmierną potliwością. Dostępny w aptekach bez recepty.

Skutecznie i długotrwale chroni przed mokrymi plamami potu na ubraniu i spoconymi stopami. Efektywnie zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnego zapachu ciała oraz odzieży.

Nie wysusza skóry, jest bezzapachowy. Może być stosowany w połączeniu z innymi dezodorantami i perfumami. Nie wywołuje reakcji alergicznych.


Sposób użycia

W początkowej fazie zaleca się codzienne stosowanie. Gdy wydzielanie potu już się ureguluje, dla całkowitej ochrony wystarczy użyć 1-2 razy w tygodniu, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

Stosować wyłącznie na noc, tylko na czystą, osuszoną i zdrową skórę. W razie konieczności użyć talku lub suszarki, by skóra w miejscu aplikacji była zupełnie sucha.

Niewielką ilość antyperspirantu ODABAN nakładać bezpośrednio na pielęgnowane miejsce. Zazwyczaj wystarczają 1 lub 2 aplikacje w danym miejscu.

Pielęgnowana skóra może być następnego dnia myta. Skóra nie powinna być depilowana ani golona przez 24 h przed i po zastosowaniu preparatu.

Można stosować na całym ciele: na dłoniach, na plecach, na stopach, na twarzy, w pachwinach.


Ważne

Przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego na skórę. Nie spryskiwać oczu ani błon śluzowych. Nie należy spryskiwać całego ciała, jedynie przeznaczone do tego miejsca. Unikać bezpośredniego kontaktu z ubraniem i biżuterią. Nie spryskiwać podrażnionych miejsc na skórze. Produkt chronić przed dziećmi.


Skład

20% Aluminium Chloride, Alcohol Denat, PEG-12 Dimeticone.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też