Menu

Listen [CD]

Cechy produktu

  • Producent Warner Music 
  • Nośnik CD 

Opis

Wyczekiwana płyta najsłynniejszego aktualnie klubowego artysty na świecie.
Sia, John Legend, Nicki Minaj, Nico &, Vinz, Emeli Sande, Sam Martin - ci artyści są wśród wspierających wokalnie Davida Guettę w piosenkach z płyty "Listen".
David pracował nad nią blisko trzy lata. Tak długi okres wziął się stąd, że Francuz chciał, aby było to jego najambitniejsze dzieło, ukazujące wszechstronność i ogromną erudycję muzyczną. Stąd w pakiecie piosenki nieco wolniejsze, bardziej nadające się do przytulania na parkiecie niż do nieskrępowanego, energetycznego dancefloorowego szaleństwa. Didżej znad Sekwany zaczynał pracę nad kombinacjami w sposób bardziej tradycyjny, od próbowania zróżnicowanych patentów na gitarze albo fortepianie. Dopiero później ubierał je w bogate produkcyjne szaty.
"Mógłbym powtórzyć to, co już dało mi sukces, ale chciałem rozwinąć się jako marka i przekroczyć kolejną granicę" - wyjaśnia David Guetta. "Chciałem spróbować innych rozwiązań, odrzucić to, co wygodne i przewidywalne. Napisać piosenki, które może prezentować zarówno didżej, jak i zespół rockowy albo orkiestra. Używałem fortepianu, gitar, skrzypiec, a potem mieszałem te instrumenty z elektroniką. Jest to dodatkowo najistotniej osobista płyta pod względem tekstów, stąd dałem taki a nie inny tytuł. Nadaje się nie tylko do słuchania,na dodatek do tańczenia. Ot, taka taneczna płyta prosto z serca".
Wśród gości pojawiają się w nich między innymi: Emeli Sandé ("What I Did For Love"), The Script ("Goodbye Friend"), John Legend ("Listen"), Nicki Minaj ("Hey Mama"), Sia ("The Whisperer"), Nico &, Vinz wraz z Ladysmith Black Mambazo ("Lift me Up"). W dwóch numerach słychać wokalistę, który w ostatnich miesiącach zachwycił Davida najszczególniej, czyli Sama Martina. Śpiewa on w "Lovers On The Sun" i "Dangerous".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.