Menu

NELLY FURTADO - THE SPIRIT INDESTRUCTIBLE (CD)

Cechy produktu

  • Producent UNIVERSAL MUSIC POLSKA 
  • Nośnik CD 

Opis

Piąty album artystki nosił tytuł `The Spirit Indestructible`, a zapowiada go singiel `Big Hoops (Bigger is Better)`. Nelly jest współautorką wszelkich utworów, jakie znajdują się na `The Spirit Indestructible`. Artystkę tym razem wspomogli także m.in. Salaam Remi (znany ze współpracy z Amy Winehouse i Nasem), Rodney Jerkins (współpracujący z takimi gwiazdami jak Michael Jackson, Beyonce i Lady Gaga), Bob Rock (firma zespołu Metallica), DJ Tiesto, a także Da Genius (jamajski producent reggae). Piosenki zaczęły powstawać mniej więcej w okolicach premiery mojego hiszpańskojęzycznego albumu `Mi Plan` - mówi Furtado o najnowszej płycie. - To płyta z pozytywnym przesłaniem, pełna dobrej energii i nieustającej pogody ducha. Chciałabym, aby ludzie mogli przeżywać moją muzykę w taki sam sposób jak ja, kiedy ją komponowałam. Skacząc, tańcząc, krzycząc, śmiejąc się, płacząc i słuchając jak najgłośniej się da.
`The Spirit Indestructible` to pierwszy anglojęzyczny album Nelly Furtado od czasu wydania multiplatynowej płyty `Loose` w 2006 r., z której pochodzą takie hity jak `Promiscuous` i `Say It Right`. Kanadyjska artystka ma na swoim koncie 16 milionów sprzedanych płyt na całym świecie i niezliczoną liczba nagród w tym m.in. Grammy Award, BRIT Award, Latin Grammy Award, a także World Music Award.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.