Moje konto
  • Arkas Złomek Arkas Złomek
  • Arkas Złomek Arkas Złomek

Arkas Złomek

3 oferty z 3 sklepów

Producent Arkas WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Saturn

★★★★★
2333 opinie

Radiobudzik ARKAS C300ACRE Złomek

Radiobudzik ARKAS C300ACRE Złomek

Radiobudzik ARKAS C300ACRE Złomek

Dostępny od ręki  ✓

MediaMarkt.pl

★★★★★
3849 opinii

Radiobudzik ARKAS C300ACRE Złomek

Radiobudzik ARKAS C300ACRE Złomek

Radiobudzik ARKAS C300ACRE Złomek

Dostępny od ręki  ✓

MERLIN
Radiobudzik Arkas Disney Złomek (A300 Acre)

Radiobudzik Arkas Disney Złomek (A300 Acre)

Radiobudzik Arkas Disney Złomek Dane techniczne: RadioRadio analogowe Dźwięk mono Zakres fal FM/AM Automatyczne strojenie Nie BudzikKolor wyświetlacza czerwony Drzemka Tak Budzenie radiem Tak Budzenie brzęczykiem Nie ZasilanieZasilanie akumulatorowe

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentArkas

Lubisz długo spać? To dlatego często zdarza Ci się zaspać do pracy lub szkoły? Może to już czas zdecydować się na porządny budzik, na przykład Arkas Złomek?

Wprowadzenie

W dzisiejszych czasach, gdy w naszym domu wiele jest różnego rodzaju sprzętów multimedialnych, często nie myślimy o takich urządzeniach jak na przykład dobry budzik. Jego miejsce zajmują najczęściej telefony komórkowe lub smartfony, a te lubią się zawiesić lub rozładować w nocy. Problem zaczyna się, gdy z powodu takich awarii, zawalamy terminy, spóźniamy się gdzieś i ogólnie pokazujemy się z nie najlepszej strony. Aby tego uniknać, warto powierzyć swój sen i wstawanie klasycznemu, sprawdzonemu budzikowi, któremu nie straszna słaba bateria, bądź wieszający się system.

Funkcje

Radiobudzik, to proste urządzenie o kilku przydatnych funkcjach, które nie tylko umilą wstawanie, ale także przede wszystkim dopilnują, abyśmy obudzili się na czas. Nie ma w tej chwili budzika bez dużego, czytelnego wyświetlacza, pokazującego godzinę, datę oraz informacje RDS, które możemy czerpać z emisji radiowej. Często też można je podłączyć do domowego HiFi. Alarm, czyli po prostu klasyczny budzik, najczęściej posiada różnorodne stopnie budzenia. Nieodzownym elementem ich opcji jest także opcja drzemki, która może przedłużyć nasz sen o dodatkowych kilka minut. Do obudzenia nas, urządzenie może użyć nie tylko nieprzyjemnego zrywającego sen dźwięku, ale także radia, które uruchomi się o wybranej przez nas godzinie. Urządzenia te mogą przybierać różnorodne formy. Od klasycznych prostokątnych brył, po fantazyjne, futurystyczne, w formie kul, cylindrów, stożków itd. Niemniej, zawsze są jednak stworzone tak, aby ich wyświetlacz był widoczny i aby one same stały stabilnie na szafce. Zdecydowaną zaletą radiobudzików jest to, że są praktycznie niezawodne. Większość jest zasilana z prądu sieciowego. Modele bateryjne, posiadają widoczną ikonkę stanu baterii, poza tym jedno ich ładowanie wystarcza na długi okres użytkowania. Dodatkowym atutem radiobudzików jest niska cena (markowy model znanej firmy, możemy mieć już za 70-100 złotych), a także ogólny wygląd, który nadaje sypialni charakteru.

Podsumowanie

Sprawna i "bezbolesna" pobudka to często kwestia naszego wyspania, a więc regularności wypoczynku. Możemy sobie to także ułatwić właśnie poprzez dobrze działający, niezawodny budzik Arkas Złomek, który bez względu na okoliczności, zawsze rano zadzwoni. Jeśli więc w kwestii porannego budzenia, Twój smartfon lub stary budzik Cię zawodzą, warto pomyśleć nad takim urządzeniem. Nowym, sprawnym, bezproblemowym i łatwym w obsłudze, takim jak Arkas Złomek.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też