Moje konto  ▾

BRIGHT STARTS Letnia Huśtawka LEW SAWANNA

Producent BRIGHT STARTS WIĘCEJ INFORMACJI ↓

e-maluszek.com.pl

37 opinii

BRIGHT STARTS Letnia Huśtawka LEW SAWANNA

BRIGHT STARTS Letnia Huśtawka LEW SAWANNA

✓  Dostępny od ręki

299

Przejdź do sklepu ▸ e-maluszek.com.pl

Informacje o produkcie

ProducentBRIGHT STARTS

Nowa kolorystyka popularnej huśtawki Lew Sawanna
z kolekcji InGenuity w ciepłych pastelowych kolorach (kremowy, beżowy, seledynowy, błękitny, różowy, brązowy). Dzięki niej już od pierwszych chwil maluszek może odpoczywać, huśtać się i bawić w nowej komfortowej huśtawce. Siedzisko z opatentowanym systemem (Comfort Recline™ System) umożliwiającym 2 stopniową regulację położenia.

Technologia TrueSpeed™ zastosowana w huśtawce, zapewnia utrzymanie stałych prędkości bujania nawet gdy dziecko stanie się cięższe. Huśtawka automatycznie dopasowuje delikatne ruchy bujania do wagi dziecka i utrzymuje je w miarę jak dziecko rośnie.

Siedzisko huśtawki wysłane jest po bokach i pod nogami dodatkową ozdobną, bardzo miękką i miłą w dotyku wyściółką zapewniającą maksymalny komfort maleństwu. Dodatkowo wyposażona w zagłówek, który można łatwo zdemontować. Pałąk z zabawkami, można przesunąć do tyłu, co ułatwia dostęp do dziecka i pozwala na swobodne wyjęcie maluszka, jest bardzo łatwy w montażu i demontażu. Znajdują się na nim 2 pluszowe zabawki żyrafa i lew.
Huśtawka wyposażona została w 6 prędkości bujania z możliwością ustawienia czasu na 15, 30, 45 minut. Huśtawka posiada 6 łagodnych melodii z regulacją głośności i automatycznym wyłącznikiem. Bezpieczeństwo zapewniają wygodne 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz antypoślizgowe nóżki. Rozmiary huśtawki oraz łatwość demontażu sprawiają, że po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dlatego też łatwo ja zabrać ze sobą w podróż. Komfort zapewnia cicha praca huśtawki (Whisper Quiet™). Pokrowiec oraz zagłówek można prać w pralce. Huśtawka wymaga 4 baterii C LR14 (nie załączone).Huśtawka przeznaczona dla dzieci od 3kg do 11 kg.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.