Moje konto
  • Glina Garncarska - Zestaw Uzupełniający 1,5 kg Glina Garncarska - Zestaw Uzupełniający 1,5 kg

Glina Garncarska - Zestaw Uzupełniający 1,5 kg

1 oferta z 1 sklepu

Producent Nieznany WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentNieznany

Glina garncarska, uzupełniacz, 2 bloki, waga 1,5 kg – edukacyjno-artystyczna masa do tworzenia przedmiotów z gliny. Glina garncarska pozwoli Ci rozwinąć skrzydła wyobraźni i kreatywności!Daj się ponieść marzeniom o tworzeniu pięknych i praktycznych przedmiotów!

Aż 1,5 kg gliny!W tym wyjątkowym zestawie znajdziesz 2 bloki specjalnej gliny garncarskiej o łącznej wadze 1,5 kg. To ilość, która pozwoli Ci do woli tworzyć rozmaite, piękne i praktyczne przedmioty, np.

wazoniki, miseczki, figurki, koraliki i wiele innych. Rozpocznij przygodę z lepieniem z gliny, która może przerodzić się w interesujące i wciągające hobby! Idealny wybór dla małego artysty!!!Kreatywny i mądry prezentGlina garncarska może być używana jako samodzielny półprodukt do ręcznego lepienia z gliny, albo może być wykorzystana np.

do toczenia przedmiotów na Kole Garncarskim (zobacz Koło Garncarskie w naszej ofercie!). Glina garncarska to świetny pomysł na zabawę dla ciekawego świata i lubiącego twórcze zabawy dziecka, rozwijający: zdolności artystyczne i poczucie estetyki,wyobraźnię i kreatywność,zdolności manualne i koordynację zmysłowo-ruchową,logiczne myślenie.Nie zwlekaj - zacznij tworzyć już teraz!Wystarczy dobry pomysł, wyobraźnia oraz odrobina chęci i zapału do twórczej pracy, by stworzyć oryginalne, jedyne w swoim rodzaju przedmioty.Jakość i bezpieczeństwoMasa garncarska jest w pełni bezpieczna dla dzieci, co potwierdza Europejski Certyfikat bezpieczeństwa CE.Zawartość zestawu:glina garncarska 2 bloki o łącznej wadze 1,5 kgoryginalne, ładne opakowanie...

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też