Moje konto
  • Myjka ciśnieniowa Water Zoom - karcher do czyszczenia Myjka ciśnieniowa Water Zoom - karcher do czyszczenia

Myjka ciśnieniowa Water Zoom - karcher do czyszczenia

1 oferta z 1 sklepu

Producent Water Zoom WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentWater Zoom

WATER ZOOM MYJKA CIŚNIENIOWA Water Zoom jest przyrządem do mycia ciśnieniowego, dzięki któremu powierzchnie są czyste bez szorowania i wysiłku. Jeżeli mycie tarasu na kolanach zajmuje Ci zbyt wiele czasu i jest zbyt męczące, a mycie samochodu zajmuje Ci cały dzień, to urzędzenie oszczędzi Ci pracy.

Gotowe do użycia już po podłączeniu do węża ogrodowego. Regulowana moc czyszczenia i łatwość użucia sprosta twoim potrzebom. Zalety urządzenia: zapewnia profesjonalne mycie powierzni usuwa uporczywy bród regulowany strumień wody i ciśnienie lekkie i praktyczne możliwość podlewania ogrodu Water Zoom jest lekki, bo wykonany z wzmocnionego aluminium.

Wykorzystuje technologię sprężonej wody. Wyposażony jest dodatkowo z w zbiornik na środek myjący i zestaw do szorowania, dzięki czemu poradzi sobie z najbardziej uporczywym brudem. Nadaje się do mycia tarasów, basenów, płotów, drewnianych podestów, poręczy, kafli czy samochodów, ale również do podlewania kwiatów.

Regulując szerokość strumienia i ciśnienie wody Ty decydujesz, czy będzie Water Zoom w danym momencie. Porządki w ogrodzie? Teraz to przyjemność! W zestawie znajduje się: Lanca ze wzmocnionego, lekkiego aluminium z regulowanym przepływem strumienia wody.

Uniwersalna przejściówka, pasująca do każdego węża ogrodowego, abyś mógł podłączyć i odłączyć Water Zoom w dowolnej chwili. Dysza do mycia pod ciśnieniem, np.cegieł, cementu, sidingów winylowych lub mycia elementów na budynku na piętrze.

Dysza do szerokiego strumienia do łatwego czyszczenia i delikatnego mycia, np. podesty, ogrodzenia, patio i okna. Zestaw do szorowania środkiem myjącym, zawierający pojemnik na środek myjący i delikatną szczotkę.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też