Moje konto
  • Tynk mozaikowy dekoracyjny E 1,5mm 15kg TYTAN Professional Tynk mozaikowy dekoracyjny E 1,5mm 15kg TYTAN Professional

Tynk mozaikowy dekoracyjny E 1,5mm 15kg TYTAN Professional

1 oferta z 1 sklepu

Producent Selena WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentSelena

Gotowy do użycia tynk przeznaczony do ręcznego wykonywania dekoracyjnej warstwy o oryginalnej kolorystyce i powierzchni. We wnętrzach polecany przede wszystkim do ścian w miejscach narażonych na wycieranie, przy wejściach do budynków, w korytarzach,w klatkach schodowych.

Na zewnątrz budynków doskonale sprawdza się na cokołach, podmurówkach, balustradach, balkonach oraz w ościeżach drzwi i okien. Parametry techniczne temperatura stosowania i utwardzania od +5oC do +25oC czas wysychania wynosi ok.

24 h czas pełnego utwardzenia następuje po ok. 72 h orientacyjne zużycie przy granulacji 1 mm ok. 2,25 kg/m2 orientacyjne zużycie przy granulacji 1,5 mm ok.4,0kg/ m2 orientacyjna wydajność z wiaderka przy granulacji 1 mm 6,7 m2 orientacyjna wydajność z wiaderka przy granulacji 1,5 mm 3,8 m2 min.

grubość warstwy zaprawy 1,5 x grubości ziarna max. grubość warstwy zaprawy 2,5 x grubości ziarna wydajność z opakowanie 15 kg 6,7 m2 – 3,8 m2 Zalety - gotowy do użycia - o bardzo dobrej przyczepności - o zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne - pozwala na maskowanie istniejących w podłożu rys - do stosowania wewnątrz i na zewnątrz - granulacja 1,5 mm Zastosowanie - jako dekoracyjna warstwa zabezpieczająca na podłożach takich jak beton, tynki cementowo-wapienne, płyty g-k i drewnopodobne - ostateczna warstwa w systemach ociepleń Tytan EOS Wzornik

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też