Menu

Barbie Dreamhouse Deluxe Domek dla lalek GRG93

Cechy produktu

  • Producent BARBIE 
  • Bohater Barbie 

Opis

Kiedy otworzysz drzwi domku Barbie® Dreamhouse®, odkryjesz nieskończone możliwości zabawy. Ten wymarzony domek dla lalek o wysokości ok. 109 cm i szerokości ok. 104 cm zachęca do zabawy z każdej strony dzięki 3 poziomom, a także 10 obszarom zabawy (w środku i na zewnątrz). Przypasuj przestrzeń do swojego stylu: „trawnik" i basen można ustawiać na najróżniejsze sposoby na pierwszym i trzecim poziomie, a zjeżdżalnię można przymocować w czterech miejscach na drugim poziomie. Gdy przygotujesz wystrój, stwórz unikatową atmosferę do zabawy dzięki trzem melodiom, wielu efektom dźwiękowym i światełkom, które możesz przystosować. Daj się zachwycić mebelkami z funkcją transformacji: grill przekształca się w słodki bufet, punkt rekreacyjny zmienia się w miejsce zabaw dla zwierzątek, a łóżko piętrowe wydobywa się ze ściany. Wymyślaj różnorodne opowieści, od codziennych zadań domowych po unikatową imprezę – do dyspozycji masz: kuchnię, salon, jadalnię, sypialnię, łazienkę, basen, balkon, pokój taneczny i nie tylko. Pozwól Barbie® i jej przyjaciołom jeździć w górę i w dół windą, napełnij basen wodą, by się wykąpać, opalaj się na tarasie na 3 poziomie i baw się z pupilami na basenie dla zwierzątek ze zjeżdżalnią. Odkryj ponad 75 akcesoriów! Wszystkie mają autentyczne detale, które sprawiają, że zabawa z Barbie® jest jeszcze bardziej realistyczna. Dzięki fantastycznym możliwościom dopasowania i bogactwu różnorodnych składników dzieci od 3 roku życia pokochają zabwę domkiem Barbie® Dreamhouse® Deluxe. Wymagany montaż. Lalki, pojazd i wózek inwalidzki nie znajdują się w pakiecie. Wymaga 3 baterii alkalicznych rodzaju AA (LR6); nie znajdują się w pakiecie. Barwy i części ozdobne mogą się różnić.

  • Ten w pełni umeblowany wymarzony domek dla lalek o wysokości ok. 109 cm i szerokości ok. 104 cm zachęca do zabawy z każdej strony dzięki 10 obszarom zabawy i ponad 75 akcesoriom.
  • Wśród wyjątkowych funkcji są ruchoma winda, pomieszczenie taneczny ze stanowiskiem DJ-a, zjeżdżalnia na drugim poziomie prowadząca do basenu, balkon z siedziskiem-huśtawką, które można przestawiać, oraz miejsce zabaw dla zwierzątek z osobnym basenem i zjeżdżalnią.
  • przystosuj przestrzeń do swojego stylu: „trawnik" i basen można ustawiać na różnorodne sposoby na pierwszym i trzecim poziomie, a zjeżdżalnia zmieści się w 4 zróżnicowanych miejscach.
  • Stwórz odpowiednią atmosferę dzięki realistycznym dźwiękom, efektom dźwiękowym, 3 melodiom, 8 kolorom światełek i ich 4 ustawieniom (takim jak tryb dzienny, nocny, imprezowy i nastrojowy).
  • Taras na trzecim poziomie nakłania do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zawieź wszelkich na górę windą mieszczącą 4 lalki albo jedną lalkę Barbie® na wózku.
  • Odkrywaj nieszablonowe transformacje na każdym kroku: łóżko piętrowe wyciąga się ze ściany, grill przekształca się w słodki bufet, a punkt reakreacji staje się miejscem zabaw dla zwierzątek.
  • W zestawie jest ponad 75 akcesoriów, które dodają realizmu każdej przygodzie, takich jak miękkie kocyki, progresywne dekoracje i „trawnik".
  • Dzieci od 3 roku życia mogą poczuć się w domku Barbie® Dreamhouse® Deluxe jak u siebie, i odkryć nieskończone możliwości zabawy w każdym pomieszczeniu. Dzięki możliwościom dostosowania i tak wielu obszarom zabawy dzieci będą opowiadać nieskończenie dużo historii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.