Moje konto
  • Indiański domek Tipi,, joypac, zabawki joypac Indiański domek Tipi,, joypac, zabawki joypac

Indiański domek Tipi,, joypac, zabawki joypac

0 ofert z 0 sklepów

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Domki dla lalek innych firm

Informacje o produkcie

Kto z nas nie pamięta filmów o kowbojach i indianach oraz zabaw na podwórku w odgrywanie ich ról. Teraz jeszcze bardziej reale mogą być takie zabawy. Dzięki domkowi indiańskiemu Tipi możecie sprawić, aby zwykły piknik w ogródku stał się prawdziwym indiańskim wydarzeniem.

Puść wodze wyobrażni i baw się razem z dziećmi wykonując zaklinanie pogody, narady wojenne i tańce przy ognisku. Domek został wykonany z materiału ekologicznego - tektury. Tipi można rozkładać i składać po zabawie, a co ważne, po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca.

Paczka jest wąska (tylko 5cm) więc bez problemu zmieści się pod łóżkiem, czy za szafą, co jest niewątpliwą zaletą tej zabawki. Poza składaniem, rozkładaniem i zabawą w dom, kartonowy domek będzie też nie lada wyzwaniem dla małych dekoratorów.

Wystarczą farby, kredki lub mazaki, aby sworzyć w nim niepowtarzalny indiański klimat. A to dopiero początek możliwości. Domek można oklejać różnymi materiałami, wycinać i wyposażać. Po zakończeniu dekorowania domku na zewnątrz, dzieci zabiorą się do wyposażania domku wewnątrz w przeróżne przedmioty przydatne Indianom, jak łuki, skóry itp.

Dzieci będą mogły dać popis swojej kreatywności i ozdobić go zgodnie ze swoim wyobrażeniem. Domek jest duży, więc zabawa w dekorowanie na pewno nie potrwa krótko. Zabawki są bezpieczne. Ich krawędzie zostały wykonane w taki sposób, aby nie skaleczyć dziecka.

Idealna zabawka dla grupy dzieci, które mogą wspólnie spędzić czas robiąc to na co w danej chwili mają ochotę i nie nudząc sie przy tym. Dla rodziców to jednocześnie czas odpoczynku i wytchnienia, ponieważ dzieci zajmą się zabawą na kilka godzin - zostało to przetestowane i udowodnione ;-) Podstawowe cechy i funkcje domku: rozwija wyobraźnię pozwala pracować twórczo zabawa również dla całej rodziny tworzy przyjazne otoczenie dla dzieci łatwo składany i rozkładany (nie wymaga użycia narzędzi) trwały i stabilny ekologiczny nadaje się do zabawy zarówno wewnątrz jak i zewnątrz przy odpowiedniej pogodzie odpowiedni dla grupy 2-4 dzieci duży rozmiar domku umożliwia swobodną zabawę wewnątrz UWAGA: idealnie nadaje się NA PREZENT dla dziecka!!!

Wymiary Tipi: 87,3 x 51,8 x 7,4cm Wiek 5 +Referencja: JP00 .422 Materiał: wyjątkowo gruba i sztywna tektura falista Deklaracja zgodności: CE

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.