Menu

Namiot pałac dla dzieci do zabaw niebieski

Cechy produktu

  • Producent Malatec 
  • Rodzaj namiot 

Opis

NAMIOT PAŁAC DLA DZIECI - NIEBIESKI

Materiałowy namiot bezdyskusyjnie jest niezastąpionym kompanem podczas dziecięcych figli. Ma podstawę sześciokąta, ma 6 otworów wejściowych i daszek w kształcie ostrosłupa. Zabawka cechuje się niebanalnym wyglądem. Niebieski odcień poszycia oraz drobne, jasne groszki bez wątpienia nadają walorów estetycznych. Wejścia są zasłonięte półprzezroczystymi, białymi firankami, które znakomicie komponują się z pozostałą częścią namiotu. Gardinki można przewiązać bądź udrapować na przeróżne sposoby przy pomocy dekoratywnych tasiemek. Zastosowane rozwiązanie wraz z kokardkami dodaje uroku i urozmaica zabawę.


duży – wymiar domku pozwala na przebywanie w nim jednocześnie kilkorga dzieci albo na umieszczenie w środku wielu maskotek, poduszek czy innych akcesoriów, co gwarantuje komfort i satysfakcję z używania.
atrakcyjnY WYGLĄD – namiot jest ciekawy wizualnie; ma podstawę sześciokąta, posiada 6 otworów wejściowych i daszek w profilu ostrosłupa; zabawka cechuje się atrakcyjnym wyglądem; niebieski kolor poszycia oraz drobne, białe groszki nadają walorów estetycznych.
FIRANKI – wejścia są zasłonięte półprzezroczystymi, jasnymi firanami, które nieprzeciętnie komponują się z pozostałą częścią namiotu; gardinki można przewiązać bądź udrapować przy pomocy dekoracyjnych tasiemek; zaimplementowane rozwiązanie wraz z kokardkami dodaje uroku i urozmaica zabawę.
ŁATWY MONTAŻ – namiot charakteryzuje się nietrudnym i szybkim montażem; nie wymaga technicznego doświadczenia ani dodatkowych narzędzi; lekki stelaż z metodą mocowania rurek „na wcisk”, pozwala na wydajne i proste rozłożenie.
SPECYFIKACJA – rozmiary (dł/szer/wys) 135/135/140cm; wiek 3+; atesty CE, EN 71; waga 1,67kg.

Namiot dla dzieci to świetny sposób na kreatywną i fantazyjną zabawę w domu, jak i poza nim. Pobudza wyobraźnię i umożliwia radosne spędzenie czasu samemu albo w pokaźniejszym gronie, bez ograniczenia wiekowego.

Ze względu na różnice w ustawieniach monitorów rzeczywiste odcienie produktów mogą nieznacznie odbiegać od widocznych na stronie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.