Moje konto
  • Namiot - składany domek dla dzieci - sprężysty stelaż Namiot - składany domek dla dzieci - sprężysty stelaż

Namiot - składany domek dla dzieci - sprężysty stelaż

1 oferta z 1 sklepu

Producent emily Rodzaj namiot WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

Producentemily
Rodzajnamiot

Namiot-domek dla dzieci.Magiczne miejsce zabaw i wypoczynkuTen kolorowy namiot to idealne miejsce zabaw i wypoczynku - dzieci mogą spać i bawić się w nim podczas wakacji. Namiot doskonale nadaje się do rozstawienia w przydomowym ogródku, jak również na plaży, nad jeziorem czy w dowolnym innym miejscu.

Bajkowa kolorystyka namiotu z pewnością spodoba się dziewczynkom i zapewni im mnóstwo okazji do rozmaitych zabaw. Z tym namiotem nie będzie czasu i miejsca na nudę! Prosty montaż i wygodne użytkowanieWytrzymały materiał namiotu skutecznie chroni przez negatywnymi warunkami atmosferycznymi, a elastyczny stelaż gwarantuje stabilność konstrukcji.

Montaż i demontaż namiotów jest niezwykle prosty. W zestawie znajdziesz:namiot-domek z nieprzemakalnego, wytrzymałego i estetycznego materiału; w przypadku powstania zabrudzeń na materiale namiotu, wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką,elementy szkieletowe, które wystarczy z sobą połączyć - nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi.Zawartość i wymiary:Namiot - domek: 50 x 50 x 50 cmStelaż: elementy szkieletowe do samodzielnego montażu, bez użycia narzędzi...

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też