Moje konto
  • Blomus Greens - Donica Okrągła 50 cm Blomus Greens - Donica Okrągła 50 cm

Blomus Greens - Donica Okrągła 50 cm

0 ofert z 0 sklepów

Producent Blomus WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Blomus

Popularne produkty z kategorii Doniczki i podstawki innych firm

Informacje o produkcie

ProducentBlomus

Blomus to niemiecka marka produktów z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 wytwarzanych przez firmę sks designe. Marka znana i rozpoznawalna jest w kilkudziesięciu krajach na świecie.Projekty niemieckiej firmy Blomus świadczą o wysokiej pozycji bauhausowskich tendencji w niemieckim designie.

Okazuje się, że potrzeba tworzenia według zasady „forms follow function” jest tutaj jak najbardziej odpowiednia. Projektanci Blomusa preferują proste figury geometryczne, unikają też ornamentów i zdobień.

Dekoracyjność produktów to niewątpliwa zasługa kontrastu pomiędzy technologicznie okiełznanym metalem, a zamiłowaniem do prostoty formy z jednoczesnym podkreśleniem ich praktyczności. W przypadku Blomusa istnieje dostrzegalna harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem.

Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań, które odznaczają się nie tylko ciekawą formą, ale też profesjonalnym wykonaniem i wykończeniem. INFORMACJE O PRODUKCIELinia Blomus GREENS to kolekcja donic do kwiatów wykonanych z wysokiej jakości matowej stali nierdzewnej 18/10.

Cylindryczna forma doskonale wpisuje się do nowoczesnych i urządzonych w minimalistycznym stylu wnętrz. Surowy kolor stali pięknie kontrastuje z zielenią roślin. Donica z pewnością będzie idealnym dodatkiem zarówno w domu, biurze na ogrodzie czy tarasie.

Średnica 50 cm, wysokość 46,5 cm...

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też