Menu

Nalewak i korek do szampana Vacu Vin ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY

Cechy produktu

  • Producent Vacu Vin 

Opis

Nalewak i korek do szampana Vacu Vin. Wysokiej jakości przyrząd, który przyda się w każdym domu, bez względu na to, czy mieszkają w nim miłośnicy idealnego trunku, jakim jest szampan, czy osoby, które tylko serwują je swoim gościom.

Nalewak gwarantuje zabezpieczenie szampana przed utlenianiem, które może zmieniać jego smak na niekorzyść, a w dodatku zezwala na nalanie optymalnej ilości szampana bez skapywania i rozlewania go. Przyrząd też specjalny kulowy zawór, który umożliwia szczelne domknięcie butelki szampana, kiedy nie jest on chwilowo używany.

Jego dużą zaletą jest fakt, że będzie on świetnie pasował do większości butelek przystępnych na rynku. Najważniejsze atuty zestawu to: - wielofunkcyjność, - utrzymanie adekwatnego smaku, a także aromatu szampana, - umożliwienie nalania napoju w gustowny sposób.

Mycie w zmywarce: tak, Kolor: czarny + srebrny, wymiary: 26,4 x 11,4 x 12 cm, Materiał: stal nierdzewna + plastik, Gwarancja: 2 lata. ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.