Menu

Inny

Cechy produktu

  • ISBN 9788381191609 
  • Autor Aleksandra J. Starostecka 
  • Wydawnictwo Psychoskok 

Opis

Jaka powinna być poezja? nieprzystępna, przesycona zawiłymi metaforami, czy może prosta, ale trafiająca do każdego czytelnika? Dotycząca spraw ważnych, trudnych, czy skupiająca się na codzienności? Refleksyjna? Długo pozostająca w pamięci? Istnieją wiersze, które w prostych słowach opowiadają o rzeczach dużych.

Garść umiejętnie dostosowanych słów, które chwytają za serce. Proste frazy, które stanowią podstawę rozważań filozoficznych. Dwa zdania, które są w stanie odmienić życie czytelnika. Zmotywować do działania, wzruszyć, skłonić do zastanowienia się nad sobą.

Wersy powtarzane jak mantra w gorsze dni. Słowa czytane codziennie przed snem albo na dobry początek dnia. Tomik wierszy, który towarzyszy powszednim sprawom.?Inny? Aleksandry Starosteckiej to zbiór niedługich wierszy, które swą prostotą chwycą za serce każdego.

Pozwalają zatrzymać się w rutynowym biegu i pomyśleć o sobie, swoim życiu. Stanowią połączenie filozofii codzienności z atrakcyjnem krajobrazu Bieszczad, które są wielką miłością poetki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.