Menu

Film GALAPAGOS Noce w Rodanthe (Zakochane kino) Nights in Rodanthe

Cechy produktu

  • Producent GALAPAGOS 

Opis

NOCE W RODANTHETo czysta przyjemność oglądać tak świetny i przepełniony miłością film. W rolach głównych wystąpili Diane Lane, a także Richard GereAdrienne (Diane Lane), kobieta wciąż cierpiąca z powodu zdrady męża i z trudem starająca się odbudować życie bez niego, właśnie dowiedziała się, że on chce wrócić do domu.

Rozdarta sprzecznymi uczuciami, z radością przyjmuje szansę wyrwania się z domu, kiedy dobra przyjaciółka prosi ją, żeby zajęła się poprzez weekend jej gospodą w Rodanthe. Tam, na odludnych Outer Banks u wybrzeży Karoliny Północnej, Adrienne ma nadzieję odnaleźć spokój, którego tak potrzebuje, aby przemyśleć swoje życie.

Jest już po sezonie i gospoda byłaby zamknięta, gdyby nie niespodziane pojawienie się jedynego gościa, Paula (Richard Gere), lekarza z miasta. Paul, pan, który już dawno temu poświęcił rodzinę dla kariery, przyjechał do Rodanthe, by wypełnić trudną powinność i zmierzyć się z własnym kryzysem sumienia.Gatunek – dramatJęzyk – polski, angielski, czeski (D.D 5.1)Napisy – polskie, angielskie, czeskie, estońskie, łotewskie, litewskie, angielskie dla niesłyszącychReżyseria - George C.

WolfeObsada - Richard Gere, Diane Lane, Christopher Meloni, Viola DavisCzas projekcji – 93 minNr kat 7321909223806Dystrybutor – GalapagosWszystkie filmy wysyłamy w ciągu 24h...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.