Menu

Drążek Kierowniczy Kpl Prawy,inne,opel Omega A 86-93

Cechy produktu

  • Producent OPTIMAL 
  • Marka pojazdu Opel 

Opis

cechy
  • Strona zabudowy: Oś przednia, z prawej, w środku
  • Długość [mm]: 320
  • parzyste numery artykułów: G4-010
OpisDrążki kierownicze samochody osobowe

Drążek kierowniczy to część układu kierowniczego. Odpowiada za to, by przednie koła samochodu nie zachowywały się w niepożądany sposób i by ich prowadzenie było poprawne. W przeciwnym razie osoby znajdujące się wewnątrz pojazdu są narażone na niebezpieczne wypadki drogowe. Dlatego szczególnie ważne jest zwracanie uwagi na wszelkie niepokojące sygnały. Każdy taki znak może nam uratować życie. Za pośrednictwem drążka zwrotnica zawieszenia połączona jest z przekładnią kierowniczą. W miejscu, w którym drążek kierowniczy łączy się z przekładnią, jego powierzchnia pokryta jest gumową osłoną. Zaopatrzony jest także w przegub kulowy, który daje możliwość luźnego ruchu zawieszeniu względem przekładni kierowniczej. Dzielimy je na dwa typy: podłużne i poprzeczne. Podłużne - ich rolą jest przekazywanie ruchu z przekładni do zwrotnicy, natomiast zadaniem tych drugich - poprzecznych, jest przekazywanie ruchu między zwrotnicami. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo drążki producentów takich jak Lemforder, Delphi, Swag, Starline, Optimal.

O marce Optimal zawieszenie

Optimal AG to niemiecka producent odpowiedzialna za wytwarzanie części do samochodów osobowych i dostawczych. Producent jest na rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się głównie w produkcji głównych części zawieszenia takich jak amortyzatory, łożyska czy wahacze. Dodatkowo wytwarza ponadto części dla praktycznie każdego układu: hamulcowego, wydechowego, kierowniczego i wielu innych. W swej ofercie posiada też części asygnowane dla chłodzenia silnika w samochodach. Marka jest znana ze używania postępowych technice i wprowadzania prekursorskich rozwiązań. Dzięki czemu wszystkie części, które wywożone są z fabryk Optimal trafiają do samochodów nie tylko niemieckich, ale też innych marek europejskich. Dodatkowo znajdują ponadto wykorzystanie w pojazdach produkcji azjatyckiej i amerykańskiej. Części wytwarzane są z materiałów wysokiej jakości, co niewątpliwie przyczyniło się do uzyskania wielu atestów respektowanych w Europie i na całym świecie. Części układu kierowniczego (ok. 3000 produktów) wyprodukowane są na progresywnych, skrupulatnych maszynach. Poprzez stałe kontrole w trakcie całości trwania procesu produkcji OPTIMAL Polska Sp. Z o.o. Zagwarantuje Państwu wyjątkowo dobrą jakość produktów. To właśnie podstawa bezusterkowości naszych elementów osi i systemów kierowniczych. W przeważającej większości są one poddawane poprzez TÜV-Süd specjalnym procedurom testującym i oceniającym, aby ostatecznie osiągalna była certyfikacja i zatwierdzenie towaru! aby sprostać wymogom najnowszych generacji części zamiennych cykl ten będzie kontynuowany i stale rozwijany.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.