Menu

Drążek Kierowniczy L/p,inne,nissan Primera P10 90-96

Cechy produktu

  • Producent OPTIMAL 
  • Marka pojazdu Nissan 

Opis

właściwości
  • Strona zabudowy: Oś przednia, z obu stron
  • Długość [mm]: 260
  • Gwint zewn. [mm]: M14 x 1,50 RHT M
OpisDrążki kierownicze samochody osobowe

Drążek kierowniczy to część układu kierowniczego. Odpowiada za to, żeby przednie koła samochodu nie zachowywały się w niepożądany sposób i aby ich prowadzenie było poprawne. W przeciwnym razie osoby znajdujące się w środku pojazdu są narażone na niebezpieczne wypadki drogowe. Dlatego nad wyraz ważne jest zwracanie uwagi na wszelkie niepokojące sygnały. Każdy taki znak może nam uratować życie. Za pośrednictwem drążka zwrotnica zawieszenia połączona jest z przekładnią kierowniczą. W miejscu, w którym drążek kierowniczy łączy się z przekładnią, jego powierzchnia pokryta jest gumową osłoną. Zaopatrzony jest także w przegub kulowy, który daje możliwość swobodnego ruchu zawieszeniu względem przekładni kierowniczej. Dzielimy je na dwa rodzaje: podłużne i poprzeczne. Podłużne - ich rolą jest przekazywanie ruchu z przekładni do zwrotnicy, natomiast zadaniem tych drugich - poprzecznych, jest przekazywanie ruchu między zwrotnicami. W naszej ofercie wyszukacie Państwo drążki producentów takich jak Lemforder, Delphi, Swag, Starline, Optimal.

O marce Optimal zawieszenie

Optimal AG to niemiecka firma odpowiedzialna za wytwarzanie części do samochodów osobowych i dostawczych. Marka jest na rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się typowo w tworzeniu głównych części zawieszenia takich jak amortyzatory, łożyska czy wahacze. Na dodatek wytwarza na dodatek części dla praktycznie każdego układu: hamulcowego, wydechowego, kierowniczego i wielu innych. W swej ofercie posiada też elementy dedykowane dla chłodzenia silnika w samochodach. Firma jest znana ze używania progresywnych technologii i wprowadzania najnowocześniejszych rozwiązań. Dzięki czemu wszystkie części, które wywożone są z fabryk Optimal trafiają do samochodów nie tylko niemieckich, lecz też innych marek europejskich. Na dodatek znajdują również zastosowanie w pojazdach produkcji azjatyckiej i amerykańskiej. Części wykonane są z materiałów wysokiej jakości, co bez dwóch zdań przyczyniło się do uzyskania wielu dokumentów respektowanych w Europie i na całym świecie. Elementy układu kierowniczego (ok. 3000 produktów) stworzone są na postępowych, skrupulatnych maszynach. Poprzez stałe kontrole w trakcie całości trwania procesu produkcji OPTIMAL Polska Sp. Z o.o. Zapewnia Państwu wyjątkowo prawidłową jakość produktów. To właśnie podstawa bezawaryjności naszych części osi i systemów kierowniczych. W przeważającej większości są one poddawane poprzez TÜV-Süd specjalnym procedurom testującym i oceniającym, by ostatecznie możliwa była certyfikacja i zatwierdzenie towaru! aby sprostać wymogom najnowszych generacji części zamiennych cykl ten będzie kontynuowany i stale rozwijany.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.