Menu

Drazek Srodkowy Irb G4-866 O - Irb G4866 Szt Optimal

Cechy produktu

  • Producent OPTIMAL 

Opis

parametry
  • Strona zabudowy: Oś przednia
OpisDrążki kierownicze samochody osobowe

Drążek kierowniczy to część układu kierowniczego. Odpowiada za to, by przednie koła samochodu nie zachowywały się w niepożądany sposób i aby ich prowadzenie było poprawne. W przeciwnym razie osoby znajdujące się w środku pojazdu są narażone na niebezpieczne wypadki drogowe. Dlatego szczególnie ważne jest zwracanie uwagi na wszelkie niepokojące sygnały. Każdy taki znak może nam uratować życie. Za pośrednictwem drążka zwrotnica zawieszenia połączona jest z przekładnią kierowniczą. W miejscu, w którym drążek kierowniczy łączy się z przekładnią, jego powierzchnia pokryta jest gumową osłoną. Wyekwipowany jest także w przegub kulowy, który daje możliwość swobodnego ruchu zawieszeniu względem przekładni kierowniczej. Dzielimy je na dwa rodzaje: podłużne i poprzeczne. Podłużne - ich rolą jest przekazywanie ruchu z przekładni do zwrotnicy, natomiast zadaniem tych drugich - poprzecznych, jest przekazywanie ruchu między zwrotnicami. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo drążki producentów takich jak Lemforder, Delphi, Swag, Starline, Optimal.

O marce Optimal zawieszenie

Optimal AG to niemiecka producent odpowiedzialna za wytwarzanie części do samochodów osobowych i dostawczych. Firma jest na rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się głównie w tworzeniu głównych części zawieszenia takich jak amortyzatory, łożyska czy wahacze. Na dodatek tworzy w dodatku części dla praktycznie każdego układu: hamulcowego, wydechowego, kierowniczego i wielu innych. W swej ofercie posiada też elementy przeznaczone dla chłodzenia silnika w samochodach. Producent jest znana ze wykorzystywania progresywnych technologii i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Dzięki czemu wszystkie części, które wywożone są z fabryk Optimal trafiają do samochodów nie tylko niemieckich, ale też innych marek europejskich. Na dodatek znajdują też użycie w pojazdach produkcji azjatyckiej i amerykańskiej. Części tworzone są z tworzyw wysokiej jakości, co bez dwóch zdań przyczyniło się do uzyskania wielu atestów respektowanych w Europie i na całym świecie. Części układu kierowniczego (ok. 3000 produktów) wyprodukowane są na progresywnych, dokładnych maszynach. Poprzez stałe kontrole podczas całości trwania cyklu produkcji OPTIMAL Polska Sp. Z o.o. Zagwarantuje Państwu wyjątkowo prawidłową jakość produktów. To właśnie podstawa niezawodności naszych komponentów osi i systemów kierowniczych. W przeważającej większości są one poddawane poprzez TÜV-Süd specjalnym procedurom testującym i oceniającym, żeby ostatecznie możliwa była certyfikacja i zatwierdzenie artykułu! aby sprostać wymogom najnowszych generacji części zamiennych cykl ten będzie kontynuowany i stale rozwijany.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.