Manu

drążek kierowniczy STILO (192), 01.2001-03.2007

Cechy produktu

  • Producent TEKNOROT 

Opis

Marka: FIAT Model: STILO (192), 01.01-03.07 Rodzaj Części: drążki kierownicze , ich elementy Przód/Tył: Przód Grupa Asortymentowa: Układ Kierowniczy Producent: TEKNOROT Nazwa Części: drążek kierowniczy Stan:Nowa część Producent Opis: Historia Teknorota sięga 1992 roku, kiedy firma rozpoczęła swoją działalność.

Od początku istnienia głównym założeniem było utrzymywanie wysokiej jakości produktu. Produkcję oparto na wytycznych normy ISO 16949, a od roku 1999 uzyskano certyfikat EN ISO 9001:2000. Jakość została potwierdzona także sukcesami handlowymi.

Wielu znanych producentów europejskich, dysponujących mocną pozycją swojej marki, nie obawiało się potraktować Teknorota jako swojego poddostawcy. Przepakowując jego produkty we własne opakowania, sprzedaje je teraz z powodzeniem na rynkach Europy Zachodniej, a klienci darzą je dużym zaufaniem.

Z tego powodu do niedawna nazwa "Teknorot" nie była powszechnie znana zarówno w Polsce, jak i w innych europejskich krajach. Chcąc to zmienić menadżerowie firmy postanowili zmodyfikować politykę sprzedaży i nie rezygnując ze współpracy z zachodnimi dystrybutorami, rozpoczęli promocję własnej marki.

Produkty Teknorota są znacznie tańsze niż oferowane przez zachodnich konkurentów. Niska cena jest efektem znacznie niższej marży oraz pominięcia narzutu, jaki trzeba było dotychczas płacić za nazwę zachodniej marki.

W ten sposób, produkty marki Teknorot mogły wejść na rynek zadawalając klientów nie tylko wysoką jakością, ale i bardzo przystępną ceną. Dziś Teknorot to jedna z większych światowych fabryk produkujących części układu zawieszenia i układu kierowniczego.

Łączna powierzchnia hal fabrycznych Teknorota wynosi 20 tysięcy m2, a jego oferta stanowi ponad 5 000 pozycji katalogowych przeznaczonych dla większości modeli samochodów osobowych i dostawczych. Są to: - wahacze i ich części (sworznie, tuleje metalowo-gumowe) - łączniki oraz tuleje stabilizatorów - drążki oraz końcówki drążków kierowniczych - poduszki pod silnik oraz pod skrzynię biegów - górne mocowania amortyzatorów.

Zakres oferty jest stale rozszerzany o produkty do najnowszych marek samochodów. Kładąc duży nacisk nie tylko na przystępną cenę oferowanych produktów, ale również na ich wysoką jakość, nie ograniczyliśmy się do współpracy jedynie z tym dostawcą części układu zawieszenia i układu kierowniczego.

Oferujemy Państwu te produkty zgrupowane na kilku poziomach cenowo-jakościowych. Kilkuletnie doświadczenie pozwala nam jednak szczególnie polecać produkty firmy Teknorot. Jest to bardzo udane połączenie wysokiej jakości i niskiej ceny!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie