Menu

Robot kuchenny Bosch

Cechy produktu

  • Producent Klein 

Opis

Robot kuchenny BoschSeria zabawek AGD marki KLEIN realistycznie odzwierciedla prawdziwe urządzenia wprowadzone na rynek przez najistotniej znane i jakościowo najlepsze firmy produktów. Dla śladowych gospodyń domowych to niesamowita atrakcja!

Dzieci z chęcią uczą się pomagać w realizowaniu domowych czynności równocześnie doskonale się przy tym bawiąc!!! Każdy ze sprzętów kuchennych pomoże w przygotowaniu jednocześnie nieznacznej przekąski jak i wytwornego przyjęcia dla lalek albo koleżanek...dodatkową zaletą tych zabawek jest to, że ich kolorystyka jest odpowiednia dla dziewczynek i dla chłopców.konieczne urządzenie kuchenne potrzebne w każdym domu.

teraz każda dziewczynka będzie mogła "przygotować" genialne potrawy przy pomocy tego robota kuchennego. Możesz zaprosić swych przyjaciół i ugościć ich pysznym deserem. Im więcej sprzętu gospodarstwa domowego, tym ulepszona zabawa.

Zabawka jest wierną kopią oryginału z funkcjami odpowiednimi dla dzieci. Ten zabawkowy robot kuchenny może naprawdę słuzyć do przygotowania prostego deseru, czy koktajlu. Mieszadło obraca się w dwóch prędkościach, misa na produkty jak i mieszadło są wyjmowane dzięki temu prosto można je umyć.

Panel, w którym mocuje się mieszadło, unosi się do góry, by bez usuwania mieszadła można było wyjąć misę, by np. Dodać do niej produkty. W trakcie pracy urządzenia na panelu ustawień zapalają się lampki kontrolne, co jeszcze bardziej zbliża tą zabawkę wyglądem do prawdziwego robota kuchennego.

Jest to jedna z najbardziej realistycznych, zabawkowych imitacji sprzętów AGD firmy Klein....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.