Menu

Canon Pixma TS305

Cechy produktu

  • Producent Canon 

Opis

Canon Pixma TS305 to niedroga, kompaktowa drukarka Wi-Fi, która nieskomplikowane, bezprzewodowe drukowanie dokumentów i fotografii 10 x 15 cm bez obramowania z sprzętów inteligentnych i usług w chmurze.Korzyści: z łatwością drukuj bezprzewodowo z maszyn inteligentnych i chmury dzięki łączności Bluetooth, aplikacji Canon PRINT i obsłudze Apple AirPrint/Mopria.

Dzięki postępowej górnej siatce drukarki, a także funkcji Smartphone Capture and Copy w aplikacji Canon PRINT możesz błyskawicznie i prosto wykonywać kopie za pomocą aparatu w smartfonie. Drukuj wyraźne dokumenty i żywe fotografie 10 × 15 cm bez obramowania dzięki zastosowaniu opracowanej poprzez firmę Canon technologii FINE i hybrydowych atramentów.

Drukuj dokumenty A4 z szybkością 7,7 obrazu/min (mono) i 4,0 obrazu/min (kolor). Przystępna obsługa i szybkie połączenia z urządzeniami inteligentnymi dzięki prostym przyciskom sterowania. Ta stylowa i użyteczna drukarka to kompaktowe i dostępne cenowo urządzenie, które nieprzeciętnie spełni oczekiwania w warunkach domowych.

Aplikacja Message in Print producenta Canon na urządzenia z systemem iOS pozwala na tworzenie ciekawych zdjęć z ukrytymi wiadomościami. Tak przygotowane obrazy można wysłać znajomym, dodając kod QR do aplikacji, by pozwolić im na odkrycie przygotowanej niespodzianki.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.