Menu

Epson M1180

Cechy produktu

  • Producent Epson 

Opis

EcoTank M1180Ta stylowa, kompaktowa drukarka monochromatyczna EcoTank z funkcją Wi-Fi jest nietrudna w obsłudze i zagwarantuje szczególnie niski całkowity koszt eksploatacji. Zapas atramentu w zestawie wystarczy na wydrukowanie 11 000 stron, a dzięki wygodnej butelce jego uzupełnianie jest nietrudne i nie sprawia bałaganu.

Funkcja Wi-Fi, złącza USB i Ethernet, PCL w standardzie, a także niedługi czas drukowania pierwszej strony wynoszący 6 sekund wpływają na wysoki poziom efektywności drukarki.Oszczędność pieniędzyWysoka efektywność atramentu wraz z ekonomiczną technologią druku atramentowego marki Epson przekładają się na niski całkowity koszt eksploatacji i konkurencyjny koszt wydruku w przeliczeniu na stronę.Oszczędność czasuTo bezawaryjne urządzenie zamiast wkładów atramentowych wykorzystuje udoskonalony system napełniania pojemników przy użyciu prostych w obsłudze butelek z atramentem, co ogranicza interwencję użytkownika do minimum.

Dzięki umieszczeniu pojemnika na atrament z przodu drukarki ma ona niepokaźne rozmiary, łatwy dostęp przy uzupełnianiu i prawidłową widoczność stopni atramentu. Krótki czas drukowania pierwszej strony z trybu uśpienia wynoszący 6 sekund i prędkość drukowania 20 str./min powodują, iż nie musisz tracić czasu, oczekując na wydruki.Oszczędność energiiTechnologia druku atramentowego w odróżnieniu od druku laserowego nie wymaga nagrzewania, przez co zniża zużycie energii i pomaga zniżyć rachunki za prąd.ZłączaDzięki funkcji Wi-Fi, złączom USB i Ethernet, a także niewielkim rozmiarom drukarki z łatwością jest ustawić ją na biurku i podłączyć do komputera albo notebooka.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.