Menu

Epson WF-M5298DW

Cechy produktu

  • Producent Epson 

Opis

Skorzystaj z niskiego zużycia energii, niskiego całkowitego kosztu posiadania (TCO), szybkiego czasu pierwszej strony (FPOT) i funkcji zaprojektowanych z myślą o prostej integracji biznesowej z nowym WorkForce Pro WF-M5298DW.

Ta biznesowa drukarka atramentowa korzysta z automatycznego drukowania dwustronnego, dzięki temu każda praca jest przystępna i skuteczna, a zgodność z PDL, w tym PCL i PostScript 3, jest kompatybilna. Wysoka skuteczność i niska interwencja Zapewnienie najszybszego (FPOT) w swoim segmencie 4,8 sekundy w porównaniu do porównywalnych laserów.

Wydrukuj do 40 000 stron bez zmiany materiałów eksploatacyjnych z największą efektywnością atramentu w tym segmencie. Prosta ścieżka papieru i drukowanie bezkontaktowe pozwalają na drukowanie na szerokiej gamie nośników, w tym na papierze makulaturowym, nośnikach błyszczących, kopertach i etykietach.

objętość podajnika papieru 251 arkuszy. Oszczędność energii i CSR Skorzystaj ze znacznie mniejszej ilości materiałów eksploatacyjnych dzięki wysokiej efektywności i technologii atramentowej. Energia zużywana w trakcie drukowania jest o co najmniej 90% mniejsza aniżeli porównywalnych modeli laserowych, co pomaga zniżyć rachunki za energię i powiększyć CSR.

Zbudowany dla biznesu perfekcyjne dla nieznacznych grup roboczych o szerokiej liczbie wydruków, przeważnie w większych organizacjach, w których wymagane jest konkretne rozwiązanie do drukowania mono. Szereg oprogramowania i narzędzi gwarantuje bezpieczne opcje drukowania i pomaga zdalnie zarządzać urządzeniami.

NFC i łączność bezprzewodowa obsługują dodatkowo drukowanie z sprzętów mobilnych. Interfejs użytkownika jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Kluczowe cechy: Oszczędź czas: dzięki szybkiemu FPOT Niska interwencja: drukowanie z niepokaźnym przestojem Oszczędność czasu: wysoka sprawność i pojemność papieru oznaczają mniej czasu poświęcanego na dopełnianie Zbudowany dla biznesu: kompatybilność PDL (PCL i PostScript 3) technologia PrecisionCore: najmocniej innowacyjna technika głowicy drukującej producenta Epson

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.