Menu

Drukarka FUJIFILM Instax Mini Link Różowy

Cechy produktu

  • Producent FujiFilm 

Opis

Można powiedzieć dużo o drukarce Instax Mini Link,na pewno nie to, że jest nieśmiała. W rzeczywistości ta znikoma piękność może pochwalić się imponującymi talentami do drukowania – na dodatek na mini kliszy instax wielkości karty kredytowej.

Wszystko dzięki własnej super społecznościowej aplikacji mini Link.Korzyści: zdecydowanie śladowy wymiar i niewyobrażalnie wytworny design, a wszystko to zwieńczone znakomitym wykończeniem. Drukowanie zdjęć ze smartfona nie mogło być prostsze.

Wybierz tryb drukowania w aplikacji mini Link, przesuń palcem w górę i voilà! Twoje zdjęcie zostanie przeniesione do mini Link i wydrukowane w mgnieniu oka. Przełącz się w tryb Zabawa i wskocz na rollercoaster kreatywnych możliwości.

W aplikacji mini Link korzystaj z mnóstwa szablonów, dodawaj tęcze, a choćby gryzmoły z ramek zaprojektowanych na każdą okazję. Ciesz się niekończącą się zabawą, stwarzając zabawne wydruki razem z przyjaciółmi i rodziną.

wymiar zdjęcia 62 mm × 46 mm...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.