Menu

DSC SELPHY CP1000 WHT 0011C002AA

Cechy produktu

  • Producent Canon 
  • Obsługiwane formaty nośników 100 x 148 
  • Szerokość 17.8 cm
  • Wysokość 13.5 cm

Opis

Canon SELPHY CP1000
szybkie, przystępne drukowanie fotografii o wysokiej jakości – dostępne zawsze, wszędzie i dla każdego
Natychmiastowe odbitki o wysokiej jakości w dowolnym miejscu i czasie. Nieznaczna, wyszukana i przenośna drukarka fotograficzna z opcją wyboru jednego z czterech wykończeń i funkcją druku fotografii do dokumentów tożsamości w dwóch formatach – nieskomplikowana w obsłudze.

szczególnie niewiele znacząca, mobilna drukarka fotograficzna

bardzo nieduża i nieskomplikowana do przenoszenia drukarka fotograficzna SELPHY CP1000 umożliwia szybkie, bezawaryjne i profesjonalne drukowanie zdjęć o wysokiej jakości w dowolnym miejscu.

Łatwa obsługa
Każdy może drukować bez problemu dzięki przyjaznej konstrukcji z odchylanym ekranem LCD o przekątnej 6,8 cm (2,7 cala) i instynktownym pozycjom menu z wyświetlanymi instrukcjami, które usprawniają oglądanie i obsługę. Łatwe zapisywanie ulubionych ustawień drukowania w celu uzyskiwania spójnych rezultatów.

Drukowanie w wysokiej jakości
Drukowanie trwałych zdjęć o mistrzowskiej jakości w czasie krótszym niż 1 minuta. Technika termosublimacyjna zapewnia doskonałą głębię i gradację kolorów bez czekania.

Trwałe wspomnienia
Specjalna warstwa ochronna broni odbitkę przed cieczami i płowieniem kolorów. Gwarantuje ona solidność choćby przez 100 lat, jeśli odbitka będzie przechowywana w albumie. Można choćby użyć 3 półpołyskujące wykończenia, które jeszcze skuteczniej uniemożliwiają pozostawianiu odcisków palców i przypominają konwencjonalne odbitki z punktu usług fotograficznych, bez konieczności podmiany jakichkolwiek tworzyw eksploatacyjnych.

Żadnych niespodzianek
Drukarka SELPHY CP1000 zagwarantuje niskie koszty drukowania, a do tego wysoką jakość i wygodę pracy. Ponadto użytkownik ma pełną kontrolę dzięki ustalonej liczbie odbitek uzyskiwanych z każdego zestawu tworzyw eksploatacyjnych. Dzięki zwiększonym zestawom tworzyw eksploatacyjnych koszty drukowania mogą być jeszcze niższe.

Własny sposób drukowania
Aby momentalnie wydrukować zdjęcia, starczy podłączyć aparat zgodny ze standardem PictBridge bezpośrednio do drukarki. Możliwość drukowania z kart pamięci i nośników USB w dodatku powiększa wygodę pracy.

Drukowanie zdjęć do dokumentów tożsamości
Opcja drukowania zdjęć do dokumentów tożsamości z ramką kadrowania twarzy pozwala błyskawicznie itworzyć i drukować zdjęcia do dokumentów tożsamości — dedykowane do zastosowań fachowych lub użytku domowego — w całej gamie akceptowanych formatów. Funkcja drukowania zdjęć do dokumentów tożsamości w dwóch formatach zezwala na drukowanie 2 zróżnicowanych formatów fotografii na jednym arkuszu papieru, a nadrukowane prowadnice cięcia dokładne przycinanie.

różnorodne formaty odbitek

Drukarka zapewnia dużo szczególnie prędkich sposobów dzielenia się wspomnieniami: w formacie pocztówkowym, kwadratowym i karty kredytowej.

Korygowanie fotografii
samoczynna optymalizacja obrazu z wykrywaniem ujęcia i twarzy zagwarantuje świetne rezultaty. Inteligentnie koryguje niedoskonałości obrazu, jednocześnie redukuje niechciane szumy, dzięki czemu odbitki nabierają dopełniającej wyrazistości i spektakularności.

Drukowanie w podróży

Opcjonalny akumulator NB-CP2L, który można łatwo zamontować na tylnej ściance drukarki, umożliwia drukowanie poza domem – jednocześnie w pomieszczeniach, jak i w plenerze. Jedno ładowanie pozwala wydrukować ponad 36 odbitek formatu karty pocztowej.EAN: 4549292023015
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: 0011C002AA
Model: DSC SELPHY CP1000
Obszar zastosowań: Dom
Funkcje urządzenia: Drukarka
Format druku: 100 x 150 mm
Rozdzielczość druku: 300 x 300 dpi
Druk Photo: Tak
Druk dwustronny: Brak
Podajnik papieru: automatyczne podawanie z kasety na papier
wariant nośnika: Papier fotograficzny
Materiały eksploatacyjne oryginalne: - KP-36IP - KP-108IN- RP-108- RP-1080V- KC-18IF- KC-18IS- KC-18IL
produktywność mat. Eksploatacyjnych: Odbitki o trwałości 100 lat
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8.1
wymagania sprzętowe: Drukowanie z komputera: Tak, wymagany charakterystyczny przewód USB
Pictbridge: Tak
Ethernet: Nie
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Akcesoria w pakiecie: - Kompaktowa drukarka fotograficzna SELPHY CP1000- Kaseta na papier (format karty pocztowej)- Zasilacz kompaktowy CA-CP200 B- kabel zasilający- zestaw podręczników użytkownika
Opcje rozbudowy: - Futerał: Torba do drukowania w podróży DCC-CP3, Torba do przenoszenia drukarki CP DCC-CP2 - Kaseta na papier: Kaseta na papier w formacie karty kredytowej PCC-CP400 - Zasilanie i ładowarki: Zasilacz sieciowy CA-CP200B
Wysokość: 135 mm
Szerokość: 178 mm
Głębokość: 60.5 mm
Waga: 840 g
Pozostałe cechy: - ekran LCD: barwny ekran TFT o przekątnej 6,8 cm (2,7 cala) z interfejsem użytkownika w wielu językach mechanizmem obrotuUstawienia drukowania:- Wykończenie wydruku (błyszczące, półpołyskujące (wzór 1 / wzór 2 / wzór 3))- Obramowanie (z obramowaniem, bez obramowania) - Układ (1 na stronę, 2 na stronę, 4 na stronę, 8 na stronę, indeks, losowo (8 na stronę, 20 na stronę))- Optymalizacja obrazu (wykrywanie scenerii (niebieskie niebo / zachód słońca), wykrywanie twarzy, korekcja przebarwienia na twarzach, funkcja iContrast, korekcja kontrastu, redukcja zakłóceń)- Jasność (7 poziomów, od -3 do +3)- Gładka skóra- Moje kolory (żywe, neutralne, film pozytywowe, sepia, czarno-białe, wyłączone)- Korekcja efektu czerwonych oczu- Data- Priorytet fotografii do dokumentów tożsamości, zachowanie ustawień drukowania, oszczędzanie energii, Exif PrintTryby drukowania: - wybór i drukowanie (dobór pojedynczych fotografii i liczba kopii drukowania pakietowego)- Drukowanie wszelkich zdjęć (wybór wszelkich zdjęć i liczby kopii drukowania kompletowego)- DPOF Image Print- Druk zdjęć do dokumentów tożsamości (typowy, niestandardowy, dwa formaty)- KadrowanieSzybkość drukowania:- Format kartki pocztowej: około 47 s - Format karty kredytowej: około 27 s - Naklejki w formacie karty kredytowej: około 27 s - Miniaturowe naklejki: około 27 s

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.