Menu

Epson SCP400 ### Gadżety Epson ### Eksploatacja -10% ### Negocjuj Cenę ### Raty ### Szybkie Płatności ### Szybka Wysyłka

Cechy produktu

 • Producent Epson 

Opis

Kluczowe właściwości
 • Pigmenty UltraChrome HiGloss 2: Atramenty pigmentowe w siedmiu kolorach pozwalają uzyskać odbitki najwyższej jakości
 • Niezwykła staranność: Krople atramentu o wielkości 1,5 pl usprawniają tworzenie odbitek o szczególnie znacznej dokładności
 • Drukowanie na wielu rodzajach nośników do formatu A3+: Dwie ścieżki papieru, obsługa papieru w rolce, obsługa nośników niesprężystych i do wydruków artystycznych
 • zaawansowana komunikacja mobilna: Ethernet, USB i drukowanie bezprzewodowe z zastosowaniem połączenia Wi-Fi i aplikacji Epson iPrint
 • Kompaktowa obudowa i zgodność z normą Energy Star: Najmniejsza i najlżejsza na rynku drukarka fotograficzna A3+ wykorzystująca atramenty pigmentowe1

SC-P400 to niedroga drukarka, która wykorzystuje fachowe atramenty pigmentowe i jest wyekwipowana w liczne złącza. Ponieważ nieprzeciętnie pasuje do tworzenia lśniących odbitek w maksymalnym formacie A3+, jest wręcz doskonała dla osób, które chcą poznać tajniki drukowania mistrzowskich fotografii. W dodatku jej obsługa jest przystępna z uwagi na niemało zróżnicowanych funkcji drukowania mobilnego i możliwość prostego podłączenia do innych urządzeń.

Wysoka jakość

pakiet pigmentów UltraChrome HiGloss 2 w siedmiu kolorach z optymalizatorem połysku pozwala uzyskać połyskujące odbitki o szerokiej gamie wyrazistych kolorów. Dzięki tworzeniu kropli o najmniejszej wielkości spośród drukarek fotograficznych A3+ dostępnych na rynku1 drukarka SC-P400 zagwarantuje nieszablonową skrupulatność i jakość wydruków.

Wszechstronna i uniwersalna

Zaprojektowana tak, aby umożliwić fotografom prezentację odbitek na zróżnicowanych nośnikach, drukarka SC-P400 obsługuje papiery artystyczne, połyskujące i matowe w formacie do A3+ i grubości do 1,3 mm. Możliwość ładowania papieru od tyłu ułatwia drukowanie na papierze artystycznym, a obsługa nośników ciągłych w rolce z 2-calowym rdzeniem zezwala na tworzenie odbitek panoramicznych, a także o niestandardowym formacie. Obsługiwane jest także drukowanie na płytach CD i DVD.

nowoczesna komunikacja

Zaprojektowana pod kątem komunikacji z innymi urządzeniami ta drukarka ma zaimplementowany interfejs Ethernet i USB, a także Wi-Fi do bezprzewodowego drukowania z komputerów, tabletów i smartfonów za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Epson iPrint2.

Kompaktowa i stylowa

Ta stylowa drukarka biurkowa idealnie pasuje do wnętrza każdego domu, studio albo biura. Jest to także najmniejsza i najlżejsza fotograficzna drukarka A3+ wykorzystująca atramenty pigmentowe przystępna na rynku1 , więc nie zajmie zbyt dużo cennego miejsca na biurku albo ladzie.

Mniejszy wpływ na środowisko

w dodatku drukarka SC-P400 cechuje się szczególnie niskim poborem mocy i spełnia wymogi normy EnergyStar 2.0.

1 — Porównanie z konkurencyjnymi drukarkami drukującymi w formacie A3+ z zestawem siedmiu albo więcej atramentów pigmentowych (dostępnymi na rynku od lipca 2015 r.) 2 — Korzystanie z funkcji Epson iPrint i Epson Creative Print wymaga połączenia bezprzewodowego.

  Filmy

  Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

  Opinie - 0 opinii

  + Dodaj opinie

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.