Menu

Epson LX350

Cechy produktu

  • Producent Epson 
  • Poziom hałasu 53 dB
  • Szerokość 34 cm
  • Wysokość 15 cm

Opis

wyjątkowo ekonomiczna drukarka LX-350 pozwala zniżyć koszty stosowania dzięki taśmie o wysokiej wydajności (4 mln znaków) i niskiemu poborowi mocy. Wymagająca wyłącznie 1,1 W w trybie uśpienia i 27 W prodczas pracy drukarka LX-350 jest zgodna z normą energetyczną ENERGY STAR.

Prosta integracja urządzenia LX-350 jest osiągalna dzięki złączom równoległym, szeregowym oraz USB w standardzie. Ta kompaktowa drukarka z systemem organizacji przewodów z łatwością zawiera się na biurku.

Wysoka niezawodność średni czas niezawodnej pracy: 10 000 godzin Energooszczędność 1,1 W w trybie wstrzymania, 27 W podczas pracy Oszczędność sprawność taśmy: 4 mln znaków Prosta integracja Interfejs USB, szeregowy i równoległy Kompaktowa budowa łatwo gromadzi się na biurku
dane technologicznE
DRUKOWANIE
ZŁĄCZA
OBSŁUGA PAPIERU / NOŚNIKÓW
dane OGÓLNE
INNE

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.