Menu

Brother HL-B2080

Cechy produktu

  • Producent Brother 
  • Szybkość druku mono 34 str/min
  • Szerokość 35.6 cm
  • Wysokość 18 cm
  • Interfejs RJ45, USB 

Opis

HL-B2080DW Kompaktowa, drukarka laserowa tonerbenefit
Do domów i nieznacznych biur w których potrzeba cichej i wydajnej drukarki. Drukuj do 2000 stron za pomocą drukarki tonerbenefit HL-B2080DW i pojedynczej kasety z tonerem.

Brother HL-B2080DW jest najbardziej kompaktowym urządzeniem z linii Toner Benefit. Jest to monochromatyczna drukarka laserowa, wytwarzająca dokumenty do 34 stron na minutę. Pracuje cicho i momentalnie poziom głośności urządzenia w trakcie działania nie przekracza 50 dB. Do HL-B2080DW pasują tonery TN-B023 o efektywności do 2000 stron w ciekawej cenie, co gwarantuje niskie koszty używania i codziennej eksploatacji.

Najważniejsze funkcje
- Drukowanie z prędkością do 34 stron na minutę, przy mniej niż 50 dB
- samoczynnie drukuje dwustronnie
- spory podajnik papieru na 250 arkuszy papieru
- wbudowana sieć przewodowa i bezprzewodowa
- W zestawie toner o skuteczności do 2000 stron (*wydajność wkładu jest zadeklarowana zgodnie z ISO / IEC 19752.)
- Prosty w użyciu i konfiguracji

Więcej tonera, więcej wydruków i jeszcze więcej oszczędności
Ciesz się niskimi kosztami eksploatacji i korzystaj z tonerów o efektywności do 2000 stron, które są dzisiaj przystępne dla maszyn z serii TonerBenefit.

efektywność, jakiej potrzebują firmy jutra
Jej ustawienie i przygotowanie do pracy zajmie zaledwie kilka minut. Drukarka HL-B2080DW oferuje wysoką prędkość druku do 34 stron na minutę, a także funkcję automatycznego druku dwustronnego i wielki podajnik papieru o objętości 250 arkuszy. Do tego interfejs sieci przewodowej i bezprzewodowej, abyś mógł zaoszczędzić czas.

najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny
Ten model z serii TonerBenefit umożliwia drukowanie znacznych ilości dokumentów przy użyciu bardziej sprawnych tonerów (do 2 000 stron), co przekłada się na niższy koszt każdej wydrukowanej strony. Drukarka oferuje także funkcję automatycznego druku dwustronnego, z którą zaoszczędzisz sporo czasu i jeszcze bardziej ograniczysz koszty druku

Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów
Drukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości. Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swej pracy.

długookresowa eksploatacja
Dzięki użyciu do produkcji potężnych i trwałych materiałów i zapewnieniu świetnego wsparcia technologicznego w standardzie, użytkownik może być spokojny, iż jego drukarka będzie mu długo służyć.

przyjazne środowisku
Modele Brother spełniają normy produktywności energetycznej i dlatego zostały nagrodzone Energy Star - umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku.


skuteczność mat. Eksploatacyjnych

- TN-B023 -wydaność do 2.000 stron
- DR-B023 wydajność 12 000 stron

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.