Menu

Brother HL-L2312

Cechy produktu

  • Producent Brother 
  • Szybkość druku mono 30 str/min
  • Szerokość 35 cm
  • Wysokość 18 cm
  • Interfejs USB 

Opis

HL-L2312D Kompaktowa drukarka monchromatyczna

Oferowane przez Brother urządzenie HL-L2312D to cicha, kompaktowa monochromatyczna drukarka laserowa, wytwarzana z myślą o tętniących życiem domach i niedużych biurach. Wyśmienicie nadaje się do ustawienia na biurku, pracuje szybko, cicho i zapewnia wyrazisty, wysokiej jakości wydruk.

Najważniejsze funkcje
-
szybkość druku do 30 stron na minutę przy mniej niż 50dB
- automatyczny druk dwustronny
- Podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy
- W komplecie toner o skuteczności do 700 stron
- Kompatybilne z tonerami TN-2411 oraz TN-2421
- Prosty w użyciu i łatwy w konfiguracji

najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny
Kluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego też postaraliśmy się, aby urządzenie HL-L2312D było oszczędne. Instalując nasze wkłady z tonerem o zwiększonej sprawności i korzystając z funkcji automatycznego druku dwustronnego można zasadniczo obniżyć koszt każdego wydruku.

wydajność, jakiej potrzebują producenta jutra
Drukarka HL-L2312D została zaprojektowana tak, aby można ją było ustawić i przygotować do pracy w ciągu kilku minut. W dodatku ma szereg cech pomagających oszczędzać czas, z reguły wysoka szybkość druku do 30 stron na minutę, która sprawi, że już nigdy nie będziesz długo czekać na swoje dokumenty. Dzięki znacznemu podajnikowi papieru o pojemności do 250 arkuszy nie trzeba już tak często uzupełniać papieru. A jeśli dodamy do tego podajnik uniwersalny, umożliwiający drukowanie na różnorodnych rodzajach nośników, to poza laserową jakością dokumentów będziemy mogli radować się także dużą elastycznością.

Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów
Drukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z prędkości ani z jakości. Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej szybkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.

Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów
Drukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości. Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.

długofalowa eksploatacja
Dzięki użyciu do produkcji konkretnych i trwałych materiałów i zapewnieniu nadzwyczajnego wsparcia technologicznego w standardzie, użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.

przyjazne środowisku
Modele Brother spełniają normy wydajności energetycznej i dlatego pozostały nagrodzone Energy Star - umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku.


skuteczność mat. Eksploatacyjnych

- TN-2411 o skuteczności do 1.200 stron
- TN-2421 o efektywności do 3,000 stron
- DR-2401 o sprawności do 12,000 stron

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.