Menu

Brother HL-L2372

Cechy produktu

  • Producent Brother 
  • Szybkość druku mono 34 str/min
  • Szerokość 35.6 cm
  • Wysokość 18 cm
  • Interfejs USB 

Opis

HL-L2372DN Kompaktowa drukarka monchromatyczna z siecią przewodową

Gotowa do pracy w sieci, drukarka HL-L2372DN jest cicha i kompaktowa - idealna dla drobnych biur. To bardzo uniwersalne i trwałe urządzenie, nieprzeciętnie nadaje się do ustawienia na biurku.

Najważniejsze funkcje:
- prędkość druku do 30 stron na minutę przy mniej aniżeli 50dB
- automatyczny druk dwustronny
- Podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy
- zaimplementowany interfejs sieci przewodowej
- W komplecie toner o produktywności do 700 stron
- Prosty w użyciu i nieskomplikowany w konfiguracji

najlepszy stosunek jakości do ceny
Kluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego również postaraliśmy się, by urządzenie HL-L2372DN było oszczędne. Instalując nasze wkłady z tonerem o powiększonej sprawności i korzystając z funkcji samoczynnego druku dwustronnego można zasadniczo ograniczyć koszt każdego wydruku.

wydajność, jakiej potrzebują producenta jutra
Drukarka HL-L2372DN została wytworzona z myślą o bezusterkowości i zaprojektowana tak, żeby można ją było ustawić i przygotować do pracy w zaledwie kilka minut. Ten sieciowy model drukuje z prędkością do 34 stron na minutę. Z dużym podajnikiem papieru o obszerności do 250 arkuszy i funkcją automatycznego druku dwustronnego masz pewność, iż na swoje dokumenty nigdy nie będziesz już długo czekać.

Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów
Drukuj przy najniższym w swojej klasie poziomie hałasu (poniżej 50dB), nie rezygnując przy tym z szybkości ani z jakości. Urządzenie pracuje cicho przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.

długotrwała eksploatacja
Dzięki użyciu do produkcji potężnych i trwałych tworzyw i zapewnieniu znakomitego wsparcia technologicznego w standardzie, użytkownik może być spokojny, że jego drukarka będzie mu długo służyć.

przychylne środowisku
Modele Brother spełniają normy produktywności energetycznej i dlatego zostały nagrodzone Energy Star - umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku.


sprawność mat. Eksploatacyjnych

- TN-2411 do 1.200 stron
- TN-2421 do 3,000 stron
- DR-2401 do 12,000 stron

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.