Menu

Brother HL-L3210

Cechy produktu

  • Producent Brother 
  • Szybkość druku mono 18 str/min
  • Szybkość druku kolor 18 str/min
  • Szerokość 41 cm
  • Wysokość 25 cm
  • Interfejs USB 

Opis

Brother HL-L3210CW - profesjonalna bezprzewodowa kolorowa drukarka LEDHL-L3210CW to najmniejsza kolorowa drukarka LED wyekwipowana w nowe technologie. Urządzenie oferuje duży zakres funkcji i pozostało zaprojektowane z myślą o Tobie i Twoim biznesie poprzez połączenie elegancji z kompaktowymi rozmiarami, perfekcyjnymi do Twojej przestrzeni biurowej.

Drukarka HL-L3210CW obejmuje szereg nowych funkcji mobilnych. Drukuje bezpośrednio z maszyn posiadających AirPrint albo Google Cloud Print. Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów W ruchliwym środowisku biurowym dodatkowy hałas, który rozprasza uwagę pracowników, jest niepotrzebny.

Urządzenie HL-L3210CW drukuje w pełnym odcieniu z prędkością do 18 stron na minutę przy emisji hałasu nieprzekraczającej 45 dB. Z tymi najlepszymi w branży parametrami, ta kolorowa drukarka nadzwyczajnie nadaje się do ustawienia na biurku.

Dodaj swej firmie odrobinę koloru Zapewnij swoim dokumentom firmowym większą siłę oddziaływania, dodając do nich odrobinę koloru. Urządzenie HL-L3210CW drukuje w rozdzielczości do 2400 dpi z użyciem technologii LED i zapewnia mistrzowskie, wysokiej jakości wydruki.

Oszczędzaj czas i pieniądzeTe biurowe urządzenie oferuje prędkość, bezawaryjność i rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Z wbudowanym podajnikiem o obszerności 250 arkuszy można pracować dłużej bez konieczności dopełniania papieru.

Stosując materiały eksploatacyjne o powiększonej skuteczności możemy rzadziej wymieniać toner i zapewnić sobie konkurencyjny koszt wydruku pojedynczej strony, równocześnie w czerni, jak i w odcieniu. Dzisiaj praca w Twoim biurze może przebiegać jeszcze sprawniej.

Najważniejsze funkcje:Oszczędź czas, dzięki wysokiej szybkości druku - do 18 stron na minutę w mono i wrozciągliwy podajnik papieru o objętości do 250 arkuszy oraz podajnik ręczny na jeden arkuszSzybsze i bezpieczniejsze połączenie 802.11n z siecią bezprzewodowąBezprzewodowa łączność przenośna pozwala na druk bezpośrednio z maszyn opartych o Apple iOS,Android, Windows Phone czy BlackberryNiższe koszty operacyjne z opcjonalnymi wysokowydajnymi barwnymi tonerami.

Drukuj dokumenty wysokiej jakości dzięki rozdzielczości do 2 400 x 600dpi3 lata gwarancji po rejestracji na stronie www.brother.pl...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.