Menu

Canon LBP113w

Cechy produktu

  • Producent Canon 

Opis

Canon i-SENSYS LBP113W

Kompaktowa monochromatyczna laserowa drukarka LBP113w wyposażona w progresywne funkcje łączności została zaprojektowana do pracy w domu lub w niewiele znaczących biurach. Połączenie z siecią Wi-Fi i drukowanie bezpośrednio równocześnie z urządzeń Android, jak i Apple. Wyprodukowana z myślą o użytkownikach, którzy niejednokrotnie drukują niewiele znaczące ilości, znamionuje się nad wyraz szybkim czasem pierwszego wydruku, wynoszącym mniej aniżeli 7 sekund. Drukarka ta potrafi drukować do 22 stron na minutę, w trakcie gdy obszerna pojemność wejściowa wynosząca 150 arkuszy pozwala zaoszczędzić czas przy drukowaniu obszerniejszych linii. Drukarka jest ponadto wyekwipowana w wyjątkowo efektywny oryginalny wkład marki Canon, który zezwala na wydruk nawet 1600 stron przed zamianą. Dzięki zaimplementowanemu panelowi LCD codzienna obsługa jest prosta.

  • Dzięki niewiele znaczącej i stylowej konstrukcji rewelacyjnie nadaje się do minimalnych firm lub biur domowych, w których przestrzeń jest nad wyraz cenna.
  • Drukuje nawet 22 strony na minutę
  • Drukowanie dzięki bezproblemowej integracji z systemami iOS i Android
  • Bezproblemowa łączność z sieciami Wi-Fi
  • Urządzenie wyposażone jest w progresywną, oryginalną kasetę producenta Canon, która umożliwia wydrukowanie 1600 stron przed koniecznością jej wymiany
  • Dzięki pięciowierszowym panelowi LCD obsługa jest prosta
  • charakteryzuje się niedługim czasem pierwszego wydruku wynoszącym mniej niż 7 sekund, co czyni urządzenie wyśmienitym dla użytkowników, którzy niejednokrotnie drukują nieznaczne ilości materiałów

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.