Menu

Canon LBP325X

Cechy produktu

  • Producent Canon 

Opis

Drukarka i-SENSYS LBP325x
Ta kompaktowa, jednofunkcyjna czarno-biała drukarka laserowa pozwala na szczególnie szybkie drukowanie i obsługuje szeroką gamę nośników.

Kompaktowa i wydajna, jednofunkcyjna drukarka monochromatyczna

Ta śladowa czarno-biała drukarka laserowa pozwoli zmodernizować markę. Drukujące z prędkością 43 i 65 str./min (optymalnie dla formatu A4 i A5) urządzenie i-SENSYS LBP325x można wyposażyć w trzy dodatkowe kasety na papier świetne rozwiązanie do obsługi wielkonakładowych zadań.

szybkie drukowanie
szeroka szybkość drukowania, na poziomie 43 str./min i 65 str./min (stosownie dla formatów A4 i A5), pozwoli powiększyć efektywność pracy w firmie.

śladowa powierzchnia instalacji
Dzięki wydajnej, kompaktowej drukarce jednofunkcyjnej możesz maksymalnie zastosować przestrzeń w niewiele znaczącym biurze.

Łatwa obsługa
intuicyjnie obsługiwany, 5-wierszowy wyświetlacz LCD pozwala przejąć kontrolę.


Opcje rozbudowy
3 podajniki papieru PF-C1 (każdy na 550 arkuszy) Karta SD C1 (karta SD, 8 GB pamięci) zestaw drukowania kodów kreskowych F1 (zezwala na drukowanie kodów kreskowych) zestaw czcionek PCL C1 (pozwala na drukowanie znaków Unicode na urządzeniach SAP i obsługę czcionki Andale) MiCard Multi (czytnik kart do identyfikacji RFID lub kart magnetycznych z uniFLOW) MiCard Plus (czytnik kart do identyfikacji RFID albo przy pomocy kart magnetycznych w uniFLOW)
Pozostałe cechy
Panel sterowania: 5-wierszowy wyświetlacz LCD 5 diod LED (online, w gotowości, wiadomość, zadanie, oszczędzanie energii) Przyciski 10-klawiszowa klawiatura numeryczna Oprogramowanie i zarządzanie drukarką: Zdalny interfejs użytkownika (RUI) Zarządzanie identyfikatorami działów Konsola administracyjna iW: oparte na serwerze oprogramowanie do centralnego zarządzania flotą maszyn. EMaintenance: wbudowany RDS pozwala korzystać z usług eMaintenance, takich jak odczyty liczników, samoczynne zarządzanie materiałami eksploatacyjny i zdalna diagnostyka. Zgodność z technologią uniFLOW dzięki klientowi logowania do sprzętów uniFLOW dla platformy SFP MEAP

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.