Menu

Canon LBP352X

Cechy produktu

  • Producent Canon 
  • Cykl pracy 20000 str/m-c
  • Szerokość 41 cm
  • Wysokość 43 cm
  • Interfejs RJ45, USB 

Opis

i-SENSYS LBP352x
Szybka laserowa drukarka monochromatyczna w kompaktowej formie z uniwersalną obsługą nośników – nadzwyczajne rozwiązanie dla aktywnych środowisk roboczych, którym zależy na wszechstronności i prędkości działania.

prędkie i sprężyste drukowanie
Monochromatyczny druk z szybkością 62 str./min oraz spory wybór przeróżnych konfiguracji powodują, iż drukarka LBP352x jest genialnym rozwiązaniem w aktywnych grupach roboczych, które potrzebują niezawodnej, wszechstronnej drukarki. Do wyboru nawet cztery kasety na papier, a także opcjonalny zasobnik papieru o sporej obszerności – drukarka jest nietrudna w konfiguracji i wyjątkowo sprawna.

pokaźna sprawność w kompaktowej obudowie
Aby działać z maksymalną efektywnością, należy korzystać z drukarki o obszernej obszerności, dlatego nawet charakterystyczna wersja modelu LBP352x ma dużą objętość (600 arkuszy z możliwość rozszerzenia do 3600 arkuszy). Kompaktowy i pojemny towarzysz do każdego biura – spora objętość nie przekłada się na większe wymiary urządzenia. Drukarka wykorzystuje w dodatku kasetę na toner o wielkiej objętości, która umożliwia drukowanie istotnie obszerniejszej liczby dokumentów przed wymianą, co ponadto powiększa efektywność. Drukarka LBP352x została wyprodukowana z myślą o wszechstronności i sprosta każdemu zadaniu. Urządzenie spisuje się znakomicie – drukowanie dokumentów dwustronnych w formatach od A5 do A4 to kwestia sekund.

Drukowanie z chmury i urządzeń przenośnych
Drukarka LBP352x obsługuje usługi Apple AirPrint (iOS) i Mopria (Android), dzięki czemu można prosto drukować z dowolnego urządzenia zgodnego z tymi usługami. Użytkownicy mogą także skorzystać z bardziej innowacyjnych funkcji dzięki aplikacji Canon PRINT Business. Dla osób wykorzystujących systemy Google w miejscu pracy drukarka LBP352x została wyposażona w obsługę Google Cloud Print, co umożliwia bezproblemową integrację ze środowiskiem pracy.

Inteligentne funkcje sieciowe i zarządzanie
Model LBP352x jest wyjątkowo wszechstronnym dodatkiem do dotychczasowej floty drukarek. Obsługa języków drukarki PCL5e/6 i Adobe PostScript zezwala na bezproblemową integrację z zarządzanymi środowiskami sieciowymi. Drukarka LBP352x jest doskonale przygotowana do pracy w środowiskach zarządzania usługami druku i jest zgodna z platformą zdalnego zarządzania usługami e-Maintenance firmy Canon. Model LBP352x można zintegrować z platformą zarządzania drukiem Canon uniFLOW, co zapewnia uzupełniającą efektywność i zwiększone bezpieczeństwo korzystania z funkcji My Print Anywhere i dodatkowe korzyści w zakresie rozliczania i zwrotu kosztów.EAN: 4549292051421
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
Kod dostawcy: 0562C008AA
Model: i-SENSYS LBP352x
Obszar zastosowań: Grupy robocze
Funkcje urządzenia: Drukarka
rodzaj druku: Laserowy
Format: A4
Druk w kolorze: Nie
Rozdzielczość druku: 600 x 600 dpi
Maks. Szybkość druku w czerni: 62 str/min
Druk Photo: Nie
Druk dwustronny: samoczynny
Obciążenie miesięczne: 20000 arkuszy/miesiąc
Język drukarki: PostScript
Procesor drukarki: szybkość procesora: 528 MHz + 264 MHz
Zainstalowana pamięć: 1 GB
Podajnik papieru: - Kaseta o pojemności 500 arkuszy- Podajnik uniwersalny na 100 arkuszy
Odbiornik papieru: Wydrukiem do dołu: na 500 arkuszy; wydrukiem do góry: na 100 arkuszy
typ nośnika: Papier gruby
Gramatura papieru (min.): 60 g/m²
Gramatura papieru (maks.): 199 g/m²
Materiały eksploatacyjne oryginalne: - standard: Kaseta 039 (11 000 stron)- Kaseta o wysokiej skuteczności: kaseta 039H (25 000 stron)
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
Pictbridge: Nie
Ethernet: 10/100/1000 Mb/s
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Kolor: Czarny
Wysokość: 438 mm
Szerokość: 415 mm
Głębokość: 529 mm
Waga: 26.2 kg
Pozostałe cechy: innowacyjne funkcje drukowania:- Bezpieczne drukowanie- Drukowanie z klucza pamięci USB (JPEG/TIFF/PDF)- Drukowanie kodów kreskowych- Obsługa Google Cloud Print- iOS: AirPrint, aplikacja Canon PRINT Business, Android: atest Mopria, wtyczka Canon Print Service, aplikacja Canon PRINT BusinessPanel sterowania:- 5-wierszowy wyświetlacz LCD- 5 diod LED (online, w gotowości, wiadomość, zadanie, oszczędzanie energii)- Przyciski, 10-klawiszowa klawiatura numerycznaPoziom hałasu:- Moc akustyczna: Praca: 71 dB albo mniej, Tryb gotowości: poniżej poziomu słyszalnościCiśnienie akustyczne: Praca: 57 dB, Tryb gotowości: poniżej poziomu słyszalnościPobór mocy:- Maks. (około): 1650 W lub mniej- Praca: około 850 W albo mniej- Tryb gotowości: około 19 W albo mniej- Tryb uśpienia: około 1,1 W albo mniej- Zasilanie wyłączone: 0,17 W lub mniej- charakterystyczny pobór energii elektrycznej (TEC): 2,8 kWh/tydzień- Czas bezczynności przed przejściem w tryb uśpienia: 5–60 minut (domyślnie 5 minut)- Czas bezczynności przed automatycznym wyłączeniem: 4 godziny (domyślnie)

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.